29 Kwi

Kolejna wygrana seniorów na drodze do awansu!

W sobotę drużyna seniorów miała do rozegrania kolejny mecz o mistrzostwo Łódzkiej A Klasy grupy II, a przeciwnikiem była drużyna Sport Perfect. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze bo już pierwsza akcja mogła przynieść bramkę, zabrakło niestety parę centymetrów by zamknąć ładną, indywidualną akcję Mateusza Bryszewskiego. Parę minut później już dokładności było więcej i Piotr Grobelny zdobywa bramkę głową. Kolejne minuty to nadal ataki KKS i szybko zdobyte bramki (ponownie Piotr Grobelny i Jakub Sztuka). Prowadzenie 3:0 ale niestety wymuszona zmiana (Krzysztofa Duczka zastępuje Mikołaj Kamiński). Do przerwy wynik już się nie zmienia. Wysokie prowadzenie zdekoncetrowało torchę naszą drużynę i podobnie jak w meczu z Justynowem, i tytm razem w pierwszej minucie drugiej połowy tracimy bramkę. To trochę podcina naszym zawodnikom skrzydła i już do końca meczu nie możemy złapać odpowiedniego rytmu gry. W między czasie znów wymuszona zmiana (Cezary Szczepanik za Piotra Grobelnego). Gdy już wydaje się, że mecz skończy się wynikiem 3:1, w ostatniej akcji meczu bramkę strzelają goście i mamy 3:2 dla KKS. Gratulujemy kolejnych 3 pkt i trzymamy kciuki w następnych meczach. Mamy również nadzieję, że urazy naszych zawodników nie są na tyle poważne by nie mogli zagrać w kolejnym meczu. Koluszkowska Siła!

KKS KOLUSZKI - SPORT PERFECT ŁÓDŹ 3:2
BRAMKI DLA KKS: PIOTR GROBELNY (2), JAKUB SZTUKA
SKŁAD: RAFAŁ ADAMCZYK, KRZYSZTOF GRZELAK(C), ADRIAN MARCZYK, ARTUR CUCHRA, MATEUSZ BRYSZEWSKI, JACEK WOJTASZEK, MICHAŁ DRABIK, KRZYSZTOF DUCZEK (MIKOŁAJ KAMIŃSKI), KRZYSZTOF GROBELNY, JAKUB SZTUKA (ŁUKASZ SZYDLIK), PIOTR GROBELNY (CEZARY SZCZEPANIK).

 

KKS II KOLUSZKI - LKS II GAŁKÓWEK 7:0
BRAMKI DLA KKS II: SŁAWOMIR WIECZORK (3), MATEUSZ KOTAS (2), ŁUKASZ SZYDLIK, ARTUR SZKLAREK.
SKŁAD KKS II: ADRIAN STACHECKI (ADAM BEDEŁEK), MICHAŁ TREMBOWSKI, ŁUKASZ SZYDLIK, DANIEL ŁAWSKI (ARTUR CIEŚLAK), ARKADIUSZ WAWRZEŃCZAK (MARCIN FRĄCZKOWSKI), MATEUSZ OLCZYK, ARTUR KIJEWSKI, DAMIAN WASZCZYKOWSKI (PAWEŁ ALEKSANDROWICZ), CEZARY SZCZEPANIK (ARTUR SZKLAREK), ADRIAN PLICHTA (MICHAŁ SKORZYCKI), SŁAWOMIR WIECZOREK (MATEUSZ KOTAS).