Klasa okręgowa "Łódź" Grupa 1 2019/2020
Print
Kolejka 1 sobota 17 sierpień, 2019 00:00 PTC Pabianice 1 : 2 GKS Ksawerów
  sobota 17 sierpień, 2019 00:00 LKS Rosanów 3 : 0 LKS Sarnów
  sobota 17 sierpień, 2019 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 RTS Widzew II Łódź
  niedziela 18 sierpień, 2019 00:00 Start Brzeziny 4 : 3 Zawisza Rzgów
  niedziela 18 sierpień, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 Termy Uniejów
  niedziela 18 sierpień, 2019 00:00 GLKS Dłutów 2 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 18 sierpień, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 6 Stal Głowno
  wtorek 20 sierpień, 2019 00:00 KS II Kutno 1 : 3 Orzeł Parzęczew

Kolejka 2 sobota 24 sierpień, 2019 00:00 Termy Uniejów 2 : 1 KS II Kutno
  sobota 24 sierpień, 2019 00:00 Stal Głowno 8 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 24 sierpień, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 24 sierpień, 2019 00:00 GKS Ksawerów 6 : 1 LKS Rosanów
  sobota 24 sierpień, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 3 : 0 PTC Pabianice
  sobota 24 sierpień, 2019 16:00 KKS Koluszki 2 : 3 Start Brzeziny
  niedziela 25 sierpień, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 0 LKS Sarnów
  niedziela 25 sierpień, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 6 : 0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 3 sobota 31 sierpień, 2019 00:00 Start Brzeziny 0 : 6 RTS Widzew II Łódź
  sobota 31 sierpień, 2019 00:00 PTC Pabianice 0 : 7 Stal Głowno
  sobota 31 sierpień, 2019 00:00 GLKS Dłutów 1 : 4 Zawisza Rzgów
  sobota 31 sierpień, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 6 : 1 Termy Uniejów
  sobota 31 sierpień, 2019 00:00 KS II Kutno 1 : 1 LKS Sarnów
  niedziela 01 wrzesień, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 1 : 2 GKS Ksawerów
  niedziela 01 wrzesień, 2019 16:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 KKS Koluszki
  środa 04 wrzesień, 2019 00:00 LKS Rosanów 2 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice

Kolejka 4 sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 Stal Głowno 8 : 0 LKS Rosanów
  sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 Start Brzeziny 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 5 : 2 PTC Pabianice
  sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 GKS Ksawerów 4 : 2 KS II Kutno
  sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 LKS Sarnów 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 07 wrzesień, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 07 wrzesień, 2019 16:00 KKS Koluszki 8 : 1 GLKS Dłutów
  niedziela 08 wrzesień, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 5 środa 11 wrzesień, 2019 00:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Start Brzeziny
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 6 Stal Głowno
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 3 GKS Ksawerów
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 LKS Rosanów 2 : 3 Zawisza Rzgów
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 Termy Uniejów 1 : 1 LKS Sarnów
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 KS II Kutno 0 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  środa 11 wrzesień, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 5 RTS Widzew II Łódź
  środa 11 wrzesień, 2019 17:00 PTC Pabianice 1 : 4 KKS Koluszki

Kolejka 6 sobota 14 wrzesień, 2019 00:00 Stal Głowno 4 : 1 KS II Kutno
  sobota 14 wrzesień, 2019 00:00 GKS Ksawerów 1 : 2 Termy Uniejów
  sobota 14 wrzesień, 2019 00:00 Start Brzeziny 2 : 1 PTC Pabianice
  sobota 14 wrzesień, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 14 wrzesień, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 4 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 14 wrzesień, 2019 16:00 KKS Koluszki 0 : 0 LKS Rosanów
  niedziela 15 wrzesień, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 6 GLKS Dłutów
  niedziela 15 wrzesień, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 10 : 0 LKS Sarnów

Kolejka 7 sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 LKS Sarnów 0 : 0 GKS Ksawerów
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 Termy Uniejów 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 GLKS Dłutów 1 : 5 RTS Widzew II Łódź
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 2 Stal Głowno
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 LKS Rosanów 5 : 0 Start Brzeziny
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 PTC Pabianice 1 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 21 wrzesień, 2019 00:00 KS II Kutno 0 : 3 Zawisza Rzgów
  niedziela 22 wrzesień, 2019 11:00 UKS SMS Łódź 3 : 3 KKS Koluszki

Kolejka 8 sobota 28 wrzesień, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 5 : 3 LKS Sarnów
  sobota 28 wrzesień, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 28 wrzesień, 2019 00:00 Stal Głowno 7 : 1 Termy Uniejów
  sobota 28 wrzesień, 2019 00:00 GLKS Dłutów 7 : 0 PTC Pabianice
  sobota 28 wrzesień, 2019 00:00 Start Brzeziny 1 : 2 UKS SMS Łódź
  sobota 28 wrzesień, 2019 16:00 KKS Koluszki 5 : 1 KS II Kutno
  niedziela 29 wrzesień, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - LKS Rosanów
  niedziela 29 wrzesień, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 1 GKS Ksawerów

Kolejka 9 sobota 05 październik, 2019 00:00 Termy Uniejów 0 : 0 Zawisza Rzgów
  sobota 05 październik, 2019 00:00 GKS Ksawerów 5 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 05 październik, 2019 00:00 KS II Kutno 2 : 6 Start Brzeziny
  sobota 05 październik, 2019 00:00 LKS Rosanów 3 : 1 GLKS Dłutów
  sobota 05 październik, 2019 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 RTS Widzew II Łódź
  sobota 05 październik, 2019 00:00 LKS Sarnów 0 : 1 Stal Głowno
  sobota 05 październik, 2019 16:00 Orzeł Parzęczew 3 : 3 KKS Koluszki
  niedziela 06 październik, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 10 sobota 12 październik, 2019 00:00 Start Brzeziny 4 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 12 październik, 2019 00:00 PTC Pabianice 0 : 1 LKS Rosanów
  sobota 12 październik, 2019 00:00 GLKS Dłutów 1 : 4 UKS SMS Łódź
  sobota 12 październik, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 LKS Sarnów
  sobota 12 październik, 2019 00:00 Stal Głowno 0 : 1 GKS Ksawerów
  sobota 12 październik, 2019 16:00 KKS Koluszki 0 : 3 Termy Uniejów
  niedziela 13 październik, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 0 MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 13 październik, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 5 KS II Kutno

Kolejka 11 sobota 19 październik, 2019 00:00 GKS Ksawerów 2 : 3 Zawisza Rzgów
  sobota 19 październik, 2019 00:00 LKS Rosanów 1 : 4 RTS Widzew II Łódź
  sobota 19 październik, 2019 00:00 Termy Uniejów 1 : 3 Start Brzeziny
  sobota 19 październik, 2019 00:00 KS II Kutno 3 : 1 GLKS Dłutów
  sobota 19 październik, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 0 : 3 Stal Głowno
  sobota 19 październik, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 19 październik, 2019 15:00 LKS Sarnów 1 : 1 KKS Koluszki
  niedziela 20 październik, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 3 : 0 PTC Pabianice

Kolejka 12 sobota 26 październik, 2019 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 26 październik, 2019 00:00 GLKS Dłutów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 26 październik, 2019 00:00 LKS Rosanów 4 : 5 UKS SMS Łódź
  sobota 26 październik, 2019 00:00 Start Brzeziny 3 : 1 LKS Sarnów
  sobota 26 październik, 2019 00:00 PTC Pabianice 0 : 2 KS II Kutno
  sobota 26 październik, 2019 15:30 KKS Koluszki 1 : 3 GKS Ksawerów
  niedziela 27 październik, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 Stal Głowno
  niedziela 27 październik, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 Termy Uniejów

Kolejka 13 sobota 02 listopad, 2019 00:00 KS II Kutno 5 : 3 LKS Rosanów
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 Termy Uniejów 3 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 Stal Głowno 5 : 0 Zawisza Rzgów
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 LKS Sarnów 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Start Brzeziny
  sobota 02 listopad, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 4 : 1 PTC Pabianice
  sobota 02 listopad, 2019 14:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 14 sobota 09 listopad, 2019 00:00 LKS Rosanów 2 : 4 Orzeł Parzęczew
  sobota 09 listopad, 2019 00:00 Start Brzeziny 2 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 09 listopad, 2019 00:00 PTC Pabianice 0 : 4 Termy Uniejów
  sobota 09 listopad, 2019 00:00 GLKS Dłutów 2 : 0 LKS Sarnów
  sobota 09 listopad, 2019 13:30 KKS Koluszki 3 : 4 Stal Głowno
  niedziela 10 listopad, 2019 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 2 GKS Ksawerów
  niedziela 10 listopad, 2019 00:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 KS II Kutno
  niedziela 10 listopad, 2019 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 15 sobota 16 listopad, 2019 00:00 KS II Kutno 0 : 6 RTS Widzew II Łódź
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 Termy Uniejów 2 : 3 LKS Rosanów
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 6 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 0 UKS SMS Łódź
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 LKS Sarnów 1 : 2 PTC Pabianice
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 GKS Ksawerów 2 : 1 GLKS Dłutów
  sobota 16 listopad, 2019 00:00 Stal Głowno 2 : 1 Start Brzeziny
  sobota 16 listopad, 2019 13:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 KKS Koluszki

Kolejka 16 piątek 20 marzec, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - PTC Pabianice
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - GLKS Dłutów
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - KS II Kutno
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - Start Brzeziny
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 Stal Głowno - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 21 marzec, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - LKS Rosanów
  niedziela 22 marzec, 2020 11:00 RTS Widzew II Łódź - : - KKS Koluszki

Kolejka 17 sobota 28 marzec, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 LKS Rosanów - : - GKS Ksawerów
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - Stal Głowno
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 KS II Kutno - : - Termy Uniejów
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Zawisza Rzgów
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 28 marzec, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 28 marzec, 2020 14:00 Start Brzeziny - : - KKS Koluszki

Kolejka 18 piątek 03 kwiecień, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 04 kwiecień, 2020 00:00 Stal Głowno - : - PTC Pabianice
  sobota 04 kwiecień, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - KS II Kutno
  sobota 04 kwiecień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - LKS Rosanów
  sobota 04 kwiecień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - GLKS Dłutów
  sobota 04 kwiecień, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 04 kwiecień, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - Sokół II Aleksandrów
  niedziela 05 kwiecień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - Start Brzeziny

Kolejka 19 czwartek 09 kwiecień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  piątek 10 kwiecień, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 11 kwiecień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - LKS Sarnów
  sobota 11 kwiecień, 2020 00:00 KS II Kutno - : - GKS Ksawerów
  sobota 11 kwiecień, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - Zawisza Rzgów
  sobota 11 kwiecień, 2020 14:00 GLKS Dłutów - : - KKS Koluszki
  niedziela 12 kwiecień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Start Brzeziny

Kolejka 20 sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - GLKS Dłutów
  sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - KS II Kutno
  sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 Stal Głowno - : - UKS SMS Łódź
  sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - LKS Rosanów
  sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 18 kwiecień, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - Termy Uniejów
  sobota 18 kwiecień, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - PTC Pabianice
  niedziela 19 kwiecień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - Sokół II Aleksandrów

Kolejka 21 piątek 24 kwiecień, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - GKS Ksawerów
  sobota 25 kwiecień, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 25 kwiecień, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 25 kwiecień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 25 kwiecień, 2020 00:00 KS II Kutno - : - Stal Głowno
  sobota 25 kwiecień, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - Start Brzeziny
  sobota 25 kwiecień, 2020 16:00 LKS Rosanów - : - KKS Koluszki
  niedziela 26 kwiecień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - Zawisza Rzgów

Kolejka 22 środa 29 kwiecień, 2020 00:00 Stal Głowno - : - Orzeł Parzęczew
  piątek 01 maj, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - PTC Pabianice
  sobota 02 maj, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - LKS Sarnów
  sobota 02 maj, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - KS II Kutno
  sobota 02 maj, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - LKS Rosanów
  sobota 02 maj, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - Termy Uniejów
  sobota 02 maj, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - UKS SMS Łódź
  niedziela 03 maj, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - GLKS Dłutów

Kolejka 23 piątek 08 maj, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - Stal Głowno
  sobota 09 maj, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - GLKS Dłutów
  sobota 09 maj, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Zawisza Rzgów
  sobota 09 maj, 2020 00:00 LKS Rosanów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 09 maj, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 09 maj, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 10 maj, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - Start Brzeziny
  niedziela 10 maj, 2020 15:00 KS II Kutno - : - KKS Koluszki

Kolejka 24 sobota 16 maj, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - KS II Kutno
  sobota 16 maj, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - Termy Uniejów
  sobota 16 maj, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - GKS Ksawerów
  sobota 16 maj, 2020 00:00 Stal Głowno - : - LKS Sarnów
  sobota 16 maj, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - LKS Rosanów
  sobota 16 maj, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - Orzeł Parzęczew
  niedziela 17 maj, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - UKS SMS Łódź
  niedziela 17 maj, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - PTC Pabianice

Kolejka 25 środa 20 maj, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - GLKS Dłutów
  środa 20 maj, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Start Brzeziny
  środa 20 maj, 2020 00:00 KS II Kutno - : - Sokół II Aleksandrów
  środa 20 maj, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - Zawisza Rzgów
  środa 20 maj, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - RTS Widzew II Łódź
  środa 20 maj, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - Stal Głowno
  środa 20 maj, 2020 00:00 LKS Rosanów - : - PTC Pabianice
  środa 20 maj, 2020 19:00 Termy Uniejów - : - KKS Koluszki

Kolejka 26 sobota 23 maj, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - UKS SMS Łódź
  sobota 23 maj, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - KS II Kutno
  sobota 23 maj, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - Termy Uniejów
  sobota 23 maj, 2020 00:00 Stal Głowno - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 23 maj, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - GKS Ksawerów
  sobota 23 maj, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - LKS Sarnów
  niedziela 24 maj, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Orzeł Parzęczew
  niedziela 24 maj, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - LKS Rosanów

Kolejka 27 piątek 29 maj, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 30 maj, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - Zawisza Rzgów
  sobota 30 maj, 2020 00:00 Stal Głowno - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 30 maj, 2020 00:00 KS II Kutno - : - PTC Pabianice
  sobota 30 maj, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - GLKS Dłutów
  sobota 30 maj, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - Start Brzeziny
  sobota 30 maj, 2020 17:00 GKS Ksawerów - : - KKS Koluszki
  niedziela 31 maj, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - LKS Rosanów

Kolejka 28 sobota 06 czerwiec, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 06 czerwiec, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - GKS Ksawerów
  sobota 06 czerwiec, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - Stal Głowno
  sobota 06 czerwiec, 2020 00:00 LKS Rosanów - : - KS II Kutno
  sobota 06 czerwiec, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - Termy Uniejów
  sobota 06 czerwiec, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 07 czerwiec, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - LKS Sarnów
  niedziela 07 czerwiec, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - UKS SMS Łódź

Kolejka 29 piątek 12 czerwiec, 2020 00:00 Termy Uniejów - : - PTC Pabianice
  sobota 13 czerwiec, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew - : - LKS Rosanów
  sobota 13 czerwiec, 2020 00:00 KS II Kutno - : - UKS SMS Łódź
  sobota 13 czerwiec, 2020 00:00 GKS Ksawerów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 13 czerwiec, 2020 00:00 LKS Sarnów - : - GLKS Dłutów
  sobota 13 czerwiec, 2020 00:00 Zawisza Rzgów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 13 czerwiec, 2020 16:00 Stal Głowno - : - KKS Koluszki
  niedziela 14 czerwiec, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - Start Brzeziny

Kolejka 30 niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 LKS Rosanów - : - Termy Uniejów
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - KS II Kutno
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 UKS SMS Łódź - : - Orzeł Parzęczew
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 Start Brzeziny - : - Stal Głowno
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 GLKS Dłutów - : - GKS Ksawerów
  niedziela 21 czerwiec, 2020 00:00 PTC Pabianice - : - LKS Sarnów
  niedziela 21 czerwiec, 2020 16:00 KKS Koluszki - : - Zawisza Rzgów