Klasa okręgowa "Łódź" Grupa 1 2020/2021
Print
Kolejka 1 poniedziałek 27 lipiec, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 3 : 0 Termy Uniejów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 GLKS Dłutów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 5 : 2 LKS Sarnów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 5 : 1 Zawisza Rzgów
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 AKS SMS Łódź
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 1 : 4 RTS Widzew II Łódź
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 5 : 1 PTC Pabianice
  niedziela 02 sierpień, 2020 16:00 LKS Różyca 1 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 2 piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 5 Victoria Rąbień
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 2 GKS Ksawerów
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 KS II Kutno
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Termy Uniejów 3 : 4 Start Brzeziny
  sobota 08 sierpień, 2020 16:00 KKS Koluszki 2 : 1 UKS SMS Łódź

Kolejka 3 środa 12 sierpień, 2020 20:15 AKS SMS Łódź 0 : 3 KKS Koluszki
  piątek 14 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 2 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 RTS Widzew II Łódź
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 LKS Różyca 4 : 1 Termy Uniejów
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 6 : 2 Orzeł Parzęczew
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 3 : 3 LKS Sarnów
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 2 Zawisza Rzgów
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 6 : 2 PTC Pabianice

Kolejka 4 środa 19 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 2 Victoria Rąbień
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 MUKS Włókniarz Pabianice
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 AKS SMS Łódź
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 1 UKS SMS Łódź
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 GKS Ksawerów
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 5 Start Brzeziny
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  środa 19 sierpień, 2020 17:00 LKS Sarnów 3 : 2 KKS Koluszki

Kolejka 5 sobota 22 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 6 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 7 : 0 PTC Pabianice
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 6 : 3 LKS Sarnów
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 6 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 1 : 1 Termy Uniejów
  niedziela 23 sierpień, 2020 00:00 LKS Różyca 5 : 0 GLKS Dłutów
  niedziela 23 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 0 KS II Kutno
  niedziela 23 sierpień, 2020 11:00 RTS Widzew II Łódź 1 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 4 środa 26 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 0 LKS Różyca

Kolejka 6 czwartek 27 sierpień, 2020 19:30 Termy Uniejów 2 : 1 KKS Koluszki
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 5 : 3 Sokół II Aleksandrów
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 2 : 7 UKS SMS Łódź
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 2 LKS Różyca
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 Start Brzeziny
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 0 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 LKS Sarnów 1 : 8 RTS Widzew II Łódź
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 7 AKS SMS Łódź
  niedziela 30 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 1 GKS Ksawerów

Kolejka 2 środa 02 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 7 sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Start Brzeziny 4 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 LKS Różyca
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 14 : 0 PTC Pabianice
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 6 : 1 Termy Uniejów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 4 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 0 Victoria Rąbień
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 1 LKS Sarnów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 KS II Kutno
  sobota 05 wrzesień, 2020 16:00 KKS Koluszki 2 : 0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 2 środa 09 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 1 : 1 AKS SMS Łódź

Kolejka 8 piątek 11 wrzesień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 4 LKS Różyca
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 0 : 10 RTS Widzew II Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 0 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 2 : 3 Termy Uniejów
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 9 AKS SMS Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 KKS Koluszki
  niedziela 13 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 2 GKS Ksawerów
  niedziela 13 wrzesień, 2020 00:00 KS II Kutno 3 : 0 Start Brzeziny

Kolejka 9 piątek 18 wrzesień, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 3 Orzeł Parzęczew
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 3 : 0 Zawisza Rzgów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 3 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 0 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 LKS Różyca 5 : 1 KS II Kutno
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Start Brzeziny 8 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 0 LKS Sarnów
  sobota 19 wrzesień, 2020 16:00 PTC Pabianice 0 : 3 KKS Koluszki

Kolejka 10 sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 3 Termy Uniejów
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 1 : 4 LKS Różyca
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 3 Start Brzeziny
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 KS II Kutno 1 : 4 UKS SMS Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 2 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 4 RTS Widzew II Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 2 AKS SMS Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 3 : 3 Orzeł Parzęczew
  sobota 26 wrzesień, 2020 14:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 11 piątek 02 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 6 : 3 PTC Pabianice
  sobota 03 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 0 KS II Kutno
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Start Brzeziny 2 : 0 GKS Ksawerów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 3 GLKS Dłutów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 4 : 3 LKS Sarnów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 LKS Różyca
  sobota 03 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 4 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 03 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 0 : 3 KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 12 sobota 10 październik, 2020 00:00 PTC Pabianice 1 : 6 Orzeł Parzęczew
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 7 RTS Widzew II Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 GKS Ksawerów 1 : 3 LKS Różyca
  sobota 10 październik, 2020 00:00 LKS Sarnów 3 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 10 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 3 Start Brzeziny
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Victoria Rąbień 0 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Termy Uniejów
  sobota 10 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 3 : 2 KS II Kutno

Kolejka 2 środa 14 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 LKS Różyca

Kolejka 13 piątek 16 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 1 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 17 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 0 KS II Kutno
  sobota 17 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 3 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 17 październik, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 0 PTC Pabianice
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 3 Zawisza Rzgów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 5 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Start Brzeziny 2 : 5 LKS Sarnów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 GKS Ksawerów
  sobota 17 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 0 : 6 Victoria Rąbień

Kolejka 14 sobota 24 październik, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 24 październik, 2020 00:00 KS II Kutno 6 : 1 Termy Uniejów
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Victoria Rąbień 1 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 LKS Sarnów 4 : 0 PTC Pabianice
  sobota 24 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 UKS SMS Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 2 : 6 Start Brzeziny
  sobota 24 październik, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 1 AKS SMS Łódź
  niedziela 25 październik, 2020 14:00 Sokół II Aleksandrów 12 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 15 piątek 30 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 0 Victoria Rąbień
  piątek 30 październik, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 Zawisza Rzgów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 6 : 0 KS II Kutno
  piątek 30 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 4 : 2 LKS Sarnów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  piątek 30 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  piątek 30 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 3 Start Brzeziny
  sobota 31 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 GKS Ksawerów

Kolejka 16 sobota 07 listopad, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 8 : 0 PTC Pabianice
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Start Brzeziny 1 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 LKS Sarnów 2 : 4 Zawisza Rzgów
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Victoria Rąbień 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 LKS Różyca 2 : 0 UKS SMS Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 GKS Ksawerów 2 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 2 GLKS Dłutów
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 3 Termy Uniejów
  sobota 07 listopad, 2020 14:00 MUKS Włókniarz Pabianice 4 : 2 KKS Koluszki

Kolejka 17 piątek 13 listopad, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 7 Sokół II Aleksandrów
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 5 Victoria Rąbień
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 4 KAS Konstantynów Łódzki
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 Termy Uniejów 1 : 3 GKS Ksawerów
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 5 : 2 LKS Sarnów
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 0 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 PTC Pabianice 1 : 4 KS II Kutno
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 2 LKS Różyca
  sobota 14 listopad, 2020 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 Start Brzeziny

Kolejka 18 środa 17 marzec, 2021 00:00 Termy Uniejów 1 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - KS II Kutno
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - Victoria Rąbień
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 LKS Sarnów 4 : 4 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - GKS Ksawerów
  sobota 20 marzec, 2021 15:00 KKS Koluszki - : - LKS Różyca
  niedziela 21 marzec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 0 : 2 UKS SMS Łódź

Kolejka 19 piątek 26 marzec, 2021 00:00 Termy Uniejów 2 : 2 Start Brzeziny
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 KS II Kutno - : - KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - Zawisza Rzgów
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - PTC Pabianice
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 LKS Różyca - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 27 marzec, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - GLKS Dłutów
  niedziela 28 marzec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - LKS Sarnów
  niedziela 28 marzec, 2021 11:00 UKS SMS Łódź - : - KKS Koluszki

Kolejka 20 piątek 02 kwiecień, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Victoria Rąbień
  piątek 02 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - LKS Różyca
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - KS II Kutno
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - GKS Ksawerów
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - UKS SMS Łódź
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 03 kwiecień, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Start Brzeziny
  sobota 03 kwiecień, 2021 16:00 KKS Koluszki - : - AKS SMS Łódź

Kolejka 21 sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - KS II Kutno
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - PTC Pabianice
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - GLKS Dłutów
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 10 kwiecień, 2021 16:00 KKS Koluszki 5 : 4 LKS Sarnów
  niedziela 11 kwiecień, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - Termy Uniejów
  niedziela 11 kwiecień, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - RTS Widzew II Łódź

Kolejka 22 piątek 16 kwiecień, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - GKS Ksawerów
  piątek 16 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - AKS SMS Łódź
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - Victoria Rąbień
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - Start Brzeziny
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 KS II Kutno - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - LKS Różyca
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - UKS SMS Łódź
  sobota 17 kwiecień, 2021 16:00 KKS Koluszki - : - RTS Widzew II Łódź

Kolejka 23 środa 21 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca - : - PTC Pabianice
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - KAS Konstantynów Łódzki
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - Zawisza Rzgów
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - Orzeł Parzęczew
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - GLKS Dłutów
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - LKS Sarnów
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - KS II Kutno
  środa 21 kwiecień, 2021 17:30 KKS Koluszki - : - Termy Uniejów

Kolejka 24 piątek 23 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 KS II Kutno - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - GKS Ksawerów
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca - : - Zawisza Rzgów
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - UKS SMS Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - AKS SMS Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Start Brzeziny
  sobota 24 kwiecień, 2021 15:00 Orzeł Parzęczew - : - KKS Koluszki

Kolejka 25 piątek 30 kwiecień, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - KS II Kutno
  piątek 30 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - LKS Sarnów
  sobota 01 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 01 maj, 2021 00:00 LKS Różyca - : - KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 01 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - Victoria Rąbień
  sobota 01 maj, 2021 16:00 KKS Koluszki - : - GLKS Dłutów
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - PTC Pabianice
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - Zawisza Rzgów
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - Orzeł Parzęczew

Kolejka 26 piątek 07 maj, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - UKS SMS Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - GKS Ksawerów
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 08 maj, 2021 00:00 KS II Kutno - : - LKS Różyca
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - Start Brzeziny
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - AKS SMS Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Termy Uniejów
  sobota 08 maj, 2021 17:00 KKS Koluszki - : - PTC Pabianice

Kolejka 27 piątek 14 maj, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - GLKS Dłutów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - GKS Ksawerów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 LKS Różyca - : - Victoria Rąbień
  sobota 15 maj, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - LKS Sarnów
  sobota 15 maj, 2021 16:00 KKS Koluszki - : - Zawisza Rzgów
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - KAS Konstantynów Łódzki
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - KS II Kutno
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - PTC Pabianice

Kolejka 28 środa 19 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - RTS Widzew II Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 KS II Kutno - : - AKS SMS Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - UKS SMS Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 LKS Różyca - : - Sokół II Aleksandrów
  środa 19 maj, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - Termy Uniejów
  środa 19 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - Orzeł Parzęczew
  środa 19 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  środa 19 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - Start Brzeziny
  środa 19 maj, 2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - KKS Koluszki

Kolejka 29 piątek 21 maj, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - Zawisza Rzgów
  sobota 22 maj, 2021 00:00 KS II Kutno - : - KKS Koluszki
  sobota 22 maj, 2021 00:00 LKS Różyca - : - GKS Ksawerów
  sobota 22 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - LKS Sarnów
  sobota 22 maj, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 22 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - PTC Pabianice
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - Sokół II Aleksandrów
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - KAS Konstantynów Łódzki
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - Victoria Rąbień

Kolejka 30 piątek 28 maj, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Termy Uniejów
  sobota 29 maj, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - AKS SMS Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 KS II Kutno - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - GLKS Dłutów
  sobota 29 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - Start Brzeziny
  sobota 29 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - LKS Różyca
  sobota 29 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 29 maj, 2021 15:00 Victoria Rąbień - : - KKS Koluszki

Kolejka 31 piątek 04 czerwiec, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - KS II Kutno
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - LKS Sarnów
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - Zawisza Rzgów
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - LKS Różyca
  sobota 05 czerwiec, 2021 16:00 KKS Koluszki - : - Sokół II Aleksandrów
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - Victoria Rąbień
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - GKS Ksawerów

Kolejka 32 środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - PTC Pabianice
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 KS II Kutno - : - Orzeł Parzęczew
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - LKS Różyca
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - RTS Widzew II Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - GLKS Dłutów
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Start Brzeziny - : - UKS SMS Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - Termy Uniejów
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - AKS SMS Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 17:00 GKS Ksawerów - : - KKS Koluszki

Kolejka 33 piątek 11 czerwiec, 2021 00:00 Termy Uniejów - : - Sokół II Aleksandrów
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 GLKS Dłutów - : - KS II Kutno
  sobota 12 czerwiec, 2021 17:00 KKS Koluszki - : - MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź - : - Start Brzeziny
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź - : - GKS Ksawerów
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów - : - LKS Sarnów
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 PTC Pabianice - : - KAS Konstantynów Łódzki
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 UKS SMS Łódź - : - LKS Różyca
  niedziela 13 czerwiec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew - : - Victoria Rąbień

Kolejka 34 sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 KS II Kutno - : - PTC Pabianice
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 Victoria Rąbień - : - GLKS Dłutów
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice - : - RTS Widzew II Łódź
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 LKS Różyca - : - AKS SMS Łódź
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów - : - Orzeł Parzęczew
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 GKS Ksawerów - : - Termy Uniejów
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki - : - Zawisza Rzgów
  sobota 19 czerwiec, 2021 17:00 Start Brzeziny - : - KKS Koluszki