01 Paź

Wygrana rezerw, Adamczyk nie do zatrzymania.

Mecz dla naszej drużyny miał być łatwy i przyjemny. Jednak nic z tych rzeczy. O trzy punkty trzeba było walczyć do końca spotkania.

Początek pierwszej połowy nie zapowiadał kłopotów i już od 20 minuty prowadziliśmy 1:0 po trafieniu niezawodnego ostatnio Kamila Adamczyka. Od tego momentu miało być już łatwiej. Niestety 10 minut po zdobyciu prowadzenia drugą żółtą kartką ukarany został Mroczek i musieliśmy sobie radzić w osłabieniu. Rywale chcieli wyrównać, jednak nasza defensywa spisywała się bardzo dobrze odpierając skutecznie ataki Rzgowian. W naszej defensywie brylował tego dnia Frączkowski.

W drugiej połowie z racji osłabienia nasza drużyna troszkę się cofnęła, licząc na skuteczne kontry. W 71 minucie błąd obrony rywali wykorzystał ponownie Adamczyk i ustalił wynik spotkania.

KKS II Koluszki - Husaria Gealan Rzgów 2:0

gole: Kamil Adamczyk x2