Kolejka 1 |
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 8 |
Start Brzeziny |
|
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
2 : 2 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
3 : 2 |
Sport Perfect |
|
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
6 : 3 |
LKS Kalonka |
|
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
0 : 2 |
LZS Justynów |
|
sobota 26 sierpień, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
5 : 1 |
Huragan Swędów |
|
sobota 26 sierpień, 2017 16:00 |
Błękitni Dmosin |
0 : 1 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 2 |
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
3 : 2 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
LZS Justynów |
1 : 4 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
0 : 4 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Kalonka |
3 : 3 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
Sport Perfect |
2 : 4 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
5 : 1 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 02 wrzesień, 2017 17:00 |
Huragan Swędów |
0 : 8 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 3 |
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
2 : 0 |
LZS Justynów |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
2 : 1 |
LKS Różyca |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
4 : 1 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
1 : 4 |
LKS Kalonka |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
7 : 0 |
Huragan Swędów |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 0 |
Sport Perfect |
|
sobota 09 wrzesień, 2017 16:30 |
KKS Koluszki |
3 : 2 |
Start Brzeziny |
|
Kolejka 4 |
sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
3 : 1 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
3 : 2 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 |
LZS Justynów |
4 : 1 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Kalonka |
1 : 2 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 |
Huragan Swędów |
1 : 5 |
Start Brzeziny |
|
sobota 16 wrzesień, 2017 16:00 |
Włókniarz Zgierz |
1 : 0 |
KKS Koluszki |
|
niedziela 17 wrzesień, 2017 13:00 |
Sport Perfect |
0 : 3 |
Błękitni Dmosin |
|
Kolejka 5 |
sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
5 : 1 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
3 : 0 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
1 : 2 |
LZS Justynów |
|
sobota 23 wrzesień, 2017 16:00 |
KKS Koluszki |
1 : 0 |
Sport Perfect |
|
niedziela 24 wrzesień, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
8 : 0 |
LKS Kalonka |
|
niedziela 24 wrzesień, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
7 : 1 |
Huragan Swędów |
|
niedziela 24 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
0 : 9 |
LKS Różyca |
|
Kolejka 6 |
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
0 : 0 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
Huragan Swędów |
2 : 1 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
1 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
Sport Perfect |
1 : 10 |
Start Brzeziny |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
6 : 1 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 |
LZS Justynów |
0 : 1 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 30 wrzesień, 2017 15:00 |
LKS Kalonka |
1 : 8 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 7 |
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
4 : 1 |
Huragan Swędów |
|
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
2 : 1 |
Sport Perfect |
|
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
11 : 0 |
LKS Kalonka |
|
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 4 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
1 : 4 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 07 październik, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
5 : 0 |
LKS Różyca |
|
sobota 07 październik, 2017 15:00 |
KKS Koluszki |
2 : 3 |
LZS Justynów |
|
Kolejka 8 |
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
LZS Justynów |
0 : 3 |
Start Brzeziny |
|
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
5 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
LKS Kalonka |
3 : 5 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
Huragan Swędów |
3 : 3 |
Sport Perfect |
|
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
3 : 2 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 14 październik, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
6 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 14 październik, 2017 15:30 |
LKS Różyca |
1 : 0 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 9 |
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
Sport Perfect |
5 : 0 |
LKS Kalonka |
|
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
4 : 3 |
Huragan Swędów |
|
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
5 : 0 |
LKS Różyca |
|
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 3 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
2 : 0 |
LZS Justynów |
|
sobota 21 październik, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
5 : 1 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 21 październik, 2017 15:00 |
KKS Koluszki |
2 : 0 |
Pogoń Rogów |
|
Kolejka 10 |
sobota 28 październik, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
3 : 6 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 28 październik, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
2 : 4 |
Start Brzeziny |
|
sobota 28 październik, 2017 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
0 : 1 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 28 październik, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
0 : 3 |
Błękitni Dmosin |
|
Kolejka 11 |
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
LKS Kalonka |
2 : 7 |
LZS Justynów |
|
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 2 |
Huragan Swędów |
|
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
4 : 0 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
Sport Perfect |
1 : 4 |
LKS Różyca |
|
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
1 : 5 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 04 listopad, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
9 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 04 listopad, 2017 14:00 |
KKS Koluszki |
0 : 0 |
Czarni Smardzew |
|
Kolejka 12 |
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
LKS Różyca |
14 : 1 |
LKS Kalonka |
|
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
Czarni Smardzew |
2 : 2 |
Start Brzeziny |
|
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
Huragan Swędów |
7 : 5 |
LZS Justynów |
|
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
6 : 3 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
LKS Gałkówek |
4 : 4 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 11 listopad, 2017 00:00 |
Pogoń Rogów |
4 : 0 |
Sport Perfect |
|
niedziela 12 listopad, 2017 10:00 |
LKS Zamek Skotniki |
0 : 15 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 10 |
środa 15 listopad, 2017 19:30 |
LZS Justynów |
3 : 1 |
Sport Perfect |
|
Kolejka 13 |
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
Sport Perfect |
2 : 3 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
Błękitni Dmosin |
5 : 0 |
Huragan Swędów |
|
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
0 : 2 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
LZS Justynów |
5 : 2 |
LKS Różyca |
|
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
Start Brzeziny |
3 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 18 listopad, 2017 00:00 |
LKS Kalonka |
1 : 10 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 18 listopad, 2017 13:00 |
KKS Koluszki |
6 : 1 |
LKS Gałkówek |
|
Kolejka 10 |
niedziela 26 listopad, 2017 11:00 |
Huragan Swędów |
0 : 2 |
LKS Kalonka |
|
niedziela 26 listopad, 2017 11:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
3 : 0 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 14 |
sobota 24 marzec, 2018 17:00 |
Huragan Swędów |
1 : 4 |
LKS Różyca |
|
sobota 24 marzec, 2018 17:00 |
Włókniarz Zgierz |
2 : 1 |
LKS Zamek Skotniki |
|
Kolejka 15 |
piątek 30 marzec, 2018 00:00 |
LKS Gałkówek |
1 : 2 |
Włókniarz Zgierz |
|
piątek 30 marzec, 2018 00:00 |
Czarni Smardzew |
5 : 2 |
LKS Kalonka |
|
piątek 30 marzec, 2018 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
5 : 2 |
Sport Perfect |
|
piątek 30 marzec, 2018 00:00 |
Błękitni Dmosin |
0 : 0 |
Start Brzeziny |
|
piątek 30 marzec, 2018 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
0 : 3 |
LZS Justynów |
|
sobota 31 marzec, 2018 16:00 |
KKS Koluszki |
8 : 1 |
Huragan Swędów |
|
Kolejka 16 |
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
1 : 3 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
3 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
Huragan Swędów |
1 : 4 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
LZS Justynów |
3 : 0 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
8 : 1 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Różyca |
3 : 2 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 07 kwiecień, 2018 16:00 |
Start Brzeziny |
3 : 2 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 17 |
sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
1 : 2 |
LZS Justynów |
|
sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 |
Start Brzeziny |
3 : 0 |
Huragan Swędów |
|
sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Gałkówek |
5 : 1 |
LKS Kalonka |
|
sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 |
Czarni Smardzew |
0 : 2 |
LKS Różyca |
|
sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
1 : 3 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 14 kwiecień, 2018 17:00 |
KKS Koluszki |
4 : 2 |
Włókniarz Zgierz |
|
niedziela 15 kwiecień, 2018 15:00 |
Błękitni Dmosin |
3 : 2 |
Sport Perfect |
|
Kolejka 18 |
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
Pogoń Rogów |
3 : 2 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
0 : 1 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
LZS Justynów |
5 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Różyca |
1 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
Huragan Swędów |
0 : 6 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
1 : 9 |
Start Brzeziny |
|
niedziela 22 kwiecień, 2018 11:00 |
Sport Perfect |
2 : 3 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 19 |
sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
6 : 4 |
Huragan Swędów |
|
sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
1 : 2 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 |
Start Brzeziny |
3 : 0 |
Sport Perfect |
|
sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 |
LKS Gałkówek |
1 : 2 |
LKS Różyca |
|
sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 |
Czarni Smardzew |
1 : 3 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 28 kwiecień, 2018 17:00 |
KKS Koluszki |
8 : 1 |
LKS Kalonka |
|
niedziela 29 kwiecień, 2018 16:00 |
Błękitni Dmosin |
2 : 0 |
LZS Justynów |
|
Kolejka 20 |
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
0 : 7 |
Start Brzeziny |
|
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
7 : 1 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
Pogoń Rogów |
1 : 1 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
LKS Różyca |
1 : 2 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
Huragan Swędów |
1 : 4 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 05 maj, 2018 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
3 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 05 maj, 2018 16:00 |
LZS Justynów |
0 : 1 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 21 |
sobota 12 maj, 2018 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
1 : 3 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 12 maj, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
16 : 0 |
LKS Kalonka |
|
sobota 12 maj, 2018 00:00 |
LKS Gałkówek |
1 : 1 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 12 maj, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
9 : 0 |
Huragan Swędów |
|
sobota 12 maj, 2018 00:00 |
Start Brzeziny |
4 : 2 |
LZS Justynów |
|
sobota 12 maj, 2018 17:00 |
KKS Koluszki |
5 : 0 |
LKS Różyca |
|
niedziela 13 maj, 2018 16:00 |
Błękitni Dmosin |
2 : 1 |
Pogoń Rogów |
|
Kolejka 14 |
środa 16 maj, 2018 17:00 |
LZS Justynów |
1 : 0 |
Pogoń Rogów |
|
Kolejka 22 |
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
LKS Różyca |
1 : 7 |
Start Brzeziny |
|
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
Huragan Swędów |
1 : 2 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
0 : 1 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
Czarni Smardzew |
5 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
4 : 3 |
Sport Perfect |
|
sobota 19 maj, 2018 00:00 |
LZS Justynów |
4 : 3 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 19 maj, 2018 17:00 |
Pogoń Rogów |
2 : 2 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 14 |
środa 23 maj, 2018 18:00 |
Sport Perfect |
3 : 3 |
Czarni Smardzew |
|
Kolejka 23 |
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
2 : 1 |
Huragan Swędów |
|
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
5 : 6 |
LKS Różyca |
|
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
Czarni Smardzew |
0 : 1 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
Start Brzeziny |
5 : 2 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
LKS Gałkówek |
1 : 1 |
LKS Zamek Skotniki |
|
sobota 26 maj, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
0 : 2 |
LZS Justynów |
|
sobota 26 maj, 2018 17:00 |
KKS Koluszki |
2 : 1 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
Kolejka 14 |
środa 30 maj, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
3 : 0 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
Kolejka 15 |
środa 30 maj, 2018 00:00 |
Pogoń Rogów |
2 : 2 |
LKS Różyca |
|
Kolejka 14 |
środa 30 maj, 2018 17:30 |
Start Brzeziny |
5 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
środa 30 maj, 2018 18:00 |
KKS Koluszki |
3 : 2 |
Błękitni Dmosin |
|
Kolejka 24 |
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
Pogoń Rogów |
4 : 3 |
Włókniarz Zgierz |
|
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
2 : 2 |
Start Brzeziny |
|
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
LZS Justynów |
11 : 0 |
LKS Kalonka |
|
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
Huragan Swędów |
2 : 5 |
LKS Gałkówek |
|
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
3 : 1 |
LKS Różyca |
|
sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 |
LKS Zamek Skotniki |
0 : 10 |
Błękitni Dmosin |
|
niedziela 03 czerwiec, 2018 11:00 |
Czarni Smardzew |
1 : 2 |
KKS Koluszki |
|
Kolejka 25 |
sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 |
Sport Perfect |
2 : 2 |
Pogoń Rogów |
|
sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 |
Włókniarz Zgierz |
7 : 1 |
MKP Boruta II Zgierz |
|
sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 |
LZS Justynów |
17 : 0 |
Huragan Swędów |
|
sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 |
Start Brzeziny |
3 : 1 |
Czarni Smardzew |
|
sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 |
LKS Kalonka |
2 : 5 |
LKS Różyca |
|
sobota 09 czerwiec, 2018 17:00 |
KKS Koluszki |
7 : 0 |
LKS Zamek Skotniki |
|
niedziela 10 czerwiec, 2018 17:00 |
Błękitni Dmosin |
2 : 0 |
LKS Gałkówek |
|
Kolejka 26 |
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
Huragan Swędów |
2 : 11 |
Błękitni Dmosin |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
LKS Zamek Skotniki |
0 : 4 |
Start Brzeziny |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
Pogoń Rogów |
6 : 0 |
LKS Kalonka |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
LKS Gałkówek |
0 : 6 |
KKS Koluszki |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
MKP Boruta II Zgierz |
0 : 1 |
Sport Perfect |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
LKS Różyca |
0 : 1 |
LZS Justynów |
|
sobota 16 czerwiec, 2018 17:00 |
Czarni Smardzew |
1 : 6 |
Włókniarz Zgierz |