16 Sie

Przed nami nowy sezon i nowe wyzwania.

Dużymi krokami zbliża się początek sezonu ligowego 2019/2020, który zainaugurujemy starciem z drugą drużyną Widzewa Łódź. Jako beniaminek nie mamy wygórowanych oczekiwań, zależy nam przede wszystkim na utrzymaniu się na poziomie ligi okręgowej oraz wprowadzaniu systematycznie do drużyny młodzieży z naszej Gminy.

Należy tutaj przypomnieć, że zawodnicy, którzy reprezentowali nasz Klub w rozgrywkach Junior Młodszy (wygrywając ligę) zostali przeniesieni do drużyny seniorów.

Początek rozgrywek zapowiada się bardzo ciekawie. Dwa pierwsze spotkania ligowe zagramy w roli gospodarza a drużyny, które będziemy podejmować powinny być magnesem dla naszych kibiców. Pierwszym rywalem będzie wspomniany wcześniej łódzki Widzew (17 sierpnia br. godz. 16:00), przed tym spotkaniem przedstawiciel ŁZPN ma wręczyć pamiątkowe puchary dla drużyn KKSu za wygranie Łódzkiej Klasy A oraz Juniorów Młodszych za wygranie swojej ligi. W drugiej kolejce będziemy podejmować rywala zza między – BKS Start Brzeziny (24 sierpnia br godz. 16:00).

Ze Starem zmierzymy się też w rozgrywkach Pucharu Polski (szczebel wojewódzki) i w tym spotkaniu też będziemy gospodarzem a mecz ma zostać rozegrany 28 sierpnia br.

Ze względu na wzrost kosztów utrzymania drużyny, koszty generowane przez sędziów oraz transport zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia biletów na mecze rozgrywane na naszym stadionie w cenie 5 zł.

Zamierzamy inwestować również w infrastrukturę obiektów. W tym celu został zakupiony siewnik do nawozu. Lada moment nastąpi wymiana ławek rezerwowych oraz garaż na sprzęt do przygotowywania boisk.