14 Kwi

KKS przywiózł bardzo cenne zwycięstwo z trudnego terenu Justynowa.

Mecz w zasadzie powinien być opisany w statystykach i to oddaloby najlepiej jego przebieg. Posiadanie piłki około 70% do 30%, strzaly celne na bramkę 12 do 3 dla naszej drużyny. Jednak ostatnio Zlatan Ibrahimović powiedział piłka nożna i piłkarz to nie statystyki. To potwierdziło się na początku drugiej połowy, kiedy straciliśmy bramkę w 44 sekundzie po wznowieniu gry. Na szczęście utrata bramki podziałala na naszą drużynę jak płachta na byka i najpierw po fatalnym błędzie bramkarza, który podał piłkę pod nogi Jakuba Perka a ten nie zmarnował okazji doprowadziła do remisu. Chwilę później dynamicznym wejściem w pole karne popisał się Piotr Grobelny i bramkarz uciekł się do faulu, co dało nam rzut karny, wykorzystany przez dobrze dysponowanego tego dnia Krzysztofa Duczka. Przeciwnicy po tej bramce zaczęli odważniej atakować całym zespołem i oddali dwa bardzo groźne strzały na naszą bramkę. Na nasze szczęście najpierw Rafał Adamczyk popisał się fantastyczną robinsonadą a przy drugim strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce. Wtedy mecz postanowił zakończyć Kuba Perek, który przejął futbolówkę na własnej połowie, przeprowadził 40 metrowy rajd i został nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym. Bramkę ma 3:1 z rzutu karnego zdobył el Capitano Krzysztof Grzelak. Gratulacje dla trenera Mariusza Gajka i całego zespołu. Dziękujemy również naszym wiernym kibicom za wsparcie i doping zespołu z trybun.