26 Lip

Terminarz na nowy sezon i Puchar Polski

Wielkimi krokami zbliża się inaguracja rozgrywek w sezonie 2018/2019.

Niestety w poprzednim sezonie nie udało się wywalczyć awansu do klay okręgowej i ponownie zagramy w rogrywkach Łódzkiej Klay A grupy II.

KKS Koluszki swój pierwszy mecz w nowym sezonie rozegra na wyjeździe z GKP Husaria Gealan Rzgów w ramach rozgrywek Pucharu Polski "etap łódzki". Mecz ma być rozegrany w niedzielę 5 sierpnia 2018 r. o godzinie 17:00.

Znamy również terminarz ligowy (oczywiście bez godzin meczów wyjazdowych). Nasz Klub chce aby wszystkie mecze na naszym stadionie były rozgrywane w soboty o godzinie 16:00.

Inaugarcja rozgrywek ma nastąpić w sobotę 25 sierpnia 2018 r. a nasza drużyna ma wtedy zagrać na wyjeździe z Pogonią Rogów. Drugą kolejkę zaplanowano na sobotę 1 wsześnia 2018 r. i KKS zagra wtegu u siebie z MKP Boruta II Zgierz (godz. 16:00). W trzecim spotkani KKS zagra w Zgierzu z miejscowym Włokniarzem (sobota 8 września 2018 r.).

Terminarz na całą rundę możemy sprawdzić w zakładce TERMINARZ.

Znamy równierz terminarz Drużyny rezerw (kliknij tutaj).