11 Wrz

Emocjonujące spotkanie. KKS lepszy od BKS w derbach!

W gorące sobotnie popołudnie mecz z rywalem zza miedzy zgromadził sporą liczbę publiczności (nie zabrakło również kibiców gości).

Sam mecz w pierwszej połowie nie był porywający. Obie drużyny jakby bardziej nie chciały stracić gola niż strzelić. Jednak minimalnie groźniejsi w pierwszej odsłonie byli brzezinianie i to oni po dość szczęśliwym trafieniu wyszli na prowadzeniu w 20 minucie spotkania.
Kiedy wydawało się, że taki rezultat utrzyma się do przerwy, w 44 minucie błąd popełnił bramkarz BKSu i Jakub Sztuka strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce.

W drugiej odsłonie nasi zawodnicy ruszyli za ciosem i po solowym rajdzie i pięknym strzale prowadzenie dał nam - ponownie wpisując się na listę strzelców - Jakub Sztuka. Przewaga naszej drużyny była coraz bardziej widoczna. Ukoronowaniem starań zespołu o kolejnego gola był rzut karny, którego pewnie na gola zamienił Krzysztof Duczek.(4 gole w 3 meczach).
Wtedy do głosu ponownie doszli goście, którym w 82 minucie udało się - za sprawą rzutu karnego - zdobyć kontaktowe trafienie. Końcówka spotkania była nerwowa, Start próbował doprowadzić do remisu, KKS wyprowadzał kontry, ale wynik nie uległ już zmianie.

Derby dla KKS! Brawo drużyna!