28 Sie

Zaczynamy od wygranej

W pierwszej kolejce łódzkiej Klasy A Grupy 2 nasza drużyna grała na wyjeździe w Dmosinie z miejscowymi Błękitnymi.

W poprzednim sezonie mecze między tymi drużynami były bardzo zacięte i wyrównane (obie drużyny wygrały na swoim boisku).

Podobnie było w tym spotkaniu, nie brakowało również ostrych starć i ppo jednym z takich zagrań zawodnik gospodarzy musiał opuścić boisko po otrzymaniu drugiej żółtej kartki. Wcześniej na listę sptrzelców wpisał się Kamil Potakowski (17 minuta) i KKS prowadził 1:0. Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie, mimo, że sytuacji nie brakowało.

Po tej wygranej KKS zajmuje 6 miejsce w tabeli. 2 września będziemy grać w Swędowie i liczymy na kolejne 3 punkty i awans w tabeli o kilka miesc.

Szczegóły meczu

Tabela i wyniki

 

10 09 08 07 06 05 04 03 02 01