23 Lis

Zwycięstwo w trudnych warunkach na zakończenie rundy!

W ostatnim meczu rundy jesiennej nasz zespół zmierzył się z drużyną Victorii Rąbień. Na boisku panowały trudne warunki do gry, padał ulewny deszcz, murawa była bardzo nasiąknięta przez co trudno było konstruować kombinacyjne akcje.

Zaczęliśmy jednak świetnie to spotkanie już w 2 minucie po akcji lewą stroną na dośrodkowanie zdecydował się Kacper Drzymała a wykończył je celnym strzałem do bramki nasz najmłodszy zawodnik Michał Grabski. Cały czas nasz zespół prowadził grę i stwarzał sobie kolejne sytuacje strzeleckie lecz nie udało się powiększyć prowadzenia i z przewagą jednego gola schodziliśmy na przerwę do szatni.
Drugie 45 minut KAKSA cały czas była stroną dominującą ale nie udało wykończyć się kolejnych okazji do podwyższenia prowadzenia. Jak stare powiedzenie mówi "niewykorzystane sytuacje się mszczą" w 63 minucie przeciwnik wyprowadził jedną z nielicznych kontr i zrobiło się 1:1. Stracona bramka podziałała mobilizująco i już 3 minuty później skuteczny strzał z pola karnego naszego 15-letniego "Diamentu" Michała Grabskiego dał nam ponowne prowadzenie. (BRAWO SMOLAR!!!). W 74 minucie sam na sam z bramkarzem wyszedł Jakub Bielski i wykorzystał tę wyśmienitą okazję podwyższając wynik na 3:1. Gdy wydawało się, że naszym zawodnikom będzie grało się łatwiej z dwubramkową przewagą przeciwnik znów odpowiedział celnym trafieniem i mieliśmy wynik 3:2. Do końca meczu został kwadrans obie drużyny były już bardzo zmęczone grą na grząskiej murawie jednak nasz zespół nie dał sobie odebrać zwycięstwa i twardą oraz nieustępliwą walką dowiózł cenne zwycięstwo do końca zdobywając kolejne 3 punkty. BRAWO DRUŻYNA!!!
Dziękujemy bardzo za przybycie najwierniejszym kibicom którzy nawet przy niesprzyjającej pogodzie wspierali naszą grę. Zapraszamy serdecznie na wiosnę do zobaczenia!

KKS Koluszki - Victoria Rąbień 3:2
gole: Michał Grabski x2, Jakub Bielski