13 Paź

Wyniki poniżej oczekiwań

Ostatni weekend nie był szczęśliwy dla naszych drużyn seniorskich.

Pierwsza drużyna grała u siebie z tułającą się w ogonie tabeli drużyną LKS Kalonka. Mecz zaczął się dobrze bo już w 7 minucie wynik otworzył Kacper Drzymała i wydawało się, że kolejne gole będą kwestią czasu. Niestety, do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po przerwie nastąpił moment dekoncentracji w szeregach obronnych KKS'u co skrzętnie wykorzystali goście, którzy w odstępie 3 minut zdobyli dwa gole i objęli prowadzenie w meczu. Na dziesięć minut przed końcem do wyrównania doprowadził rezerwowy Adrian Marczyk, jednak było to wszystko na co tego dnia było stać naszą drużynę. Spokojnie można powiedzieć, że ten remis odbieramy jako porażkę. Takie mecze trzeba wygrywać.

KKS Koluszki - LKS Kalonka 2:2
gole: Kacper Drzymała, Adrian Marczyk

Kolejne spotkanie już niedzielę 16 października o godzinie 13:00 w Swędowie z okupującym ostatnie miejsce w tabeli Huraganem.

Rezerwy pojechały na mecz do z Victorią, która w tym sezonie mierzy w awans. Do przerwy nie działo się zbyt wiele na boisku i widniał wynik 0:0. Po przerwie naszej drużynie udało się nawet wyjść na prowadzenie (gola zdobył Michał Mroczek), z którego cieszyliśmy się raptem dwie minuty ... Od tego momentu zarysowała się przewaga gospodarzy, którzy wyglądali lepiej pod względem kondycyjnym. Victoria dołożyła jeszcze dwa gole i wydawało się, że jest już po meczu. Wtedy kontaktowego gola dla naszej drużyny zdobył Dominik Kowalski. Ostatnie słowo należało do gospodarzy i w 86 minucie wynik brzmiał 4:2 i taki utrzymał się już do końca meczu.

Victoria Stoki - KKS Koluszki 4:2
gole: Michał Mroczek, Dominik Kowalski

Rezerwy zagrają u siebie w sobotę 15 października o godzinie 15:00 ze Strugą Dobieszków.