03 Paź

Po porażce w Dmosinie czółówka ligi ucieka.

Druga porażka w tym sezonie stał się faktem. Na trudnym terenie w Dmosinie przegrywamy z Błękitnymi 1:2.

Można powiedzieć, że zadecydowała pierwsza połowa, w której to gospodarze zdobyli swoje wszystkie bramki i ogólnie mieli optyczna przewagę. Po zmianie stron gra juz wyglądała dużo lepiej z naszej strony, ale udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Uczynił to Kaczmarek, który pojawił się na boisku po przerwie. Na więcej tego dnia nie było stać naszej drużyny i musieliśmy uznać wyższość gospodarzy.

Po tej porażce zajmujemy ósmą lokatę w tabeli a do lidera tracimy już 10 punków.

Błękitni Dmosin - KKS Koluszki 2:1
gole: Wojciech Kaczmarek

 

Naszym kolejnym rywalem będzie LKS Kalonka, drużyna która doznała 5 porażek i straciła aż 38 goli. Ale potrafił ograć Justynów z którym ponieśliśmy porażkę. Mimo wszystko liczymy na wygraną.