26 Wrz

Tym razem remisowo

Pierwsza drużyna swoje spotkanie rozgrywała w Strykowie z drugą drużyną Zjednoczonych. W pierwszej połowie przewagę mieli "United" i potwierdzili ją dwoma golami. W drugiej połowie gra się zaostrzyła i w tej części gry lepiej spisywała się nasza drużyna. Tuż po rozpoczęciu drugiej części spotkania kontaktową bramkę zdobył Michał Grabski a 20 minut później wyrównał Krzysztof Duczek. Niestety mecz kończyliśmy w 9, za drugą żółtą kartkę boisko musiał opuścić strzelec drugiej bramki - Duczek, a na 7 minut przed końcem meczu czerwony kartonik ujrzał też Mariusz Gajek.

Zjednoczeni II Stryków - KKS Koluszki 2:2

gole: Michał Grabski, Krzysztof Duczek

Druga drużyna grała w Różycy z rezerwami LKS. Do przerwy obie drużyny zdobyły po jednym golu, dla Koluszkowian trafił Kamil Adamczyk. W drugiej połowie padły jeszcze 4 gole. Najpierw na dwubramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. Nasi zawodnicy walczyli go końca i również zdołali wbić rywalom dwa gole. Ich autorami byli - ponownie Kamil Adamczyk oraz w samej końcówce spotkania Tomasz Łapin.

LKS II Różyca - KKS II Koluszki 3:3

gole: Kamil Adamczyk x2, Tomasz Łapin

 

Kolejne spotkania naszych drużyn już w kolejny weekend.

Pierwsza drużyna zagra ponownie na wyjeździe w Dmosinie z Błękitnymi. Mecz odbędzie się w niedzielę 2 października o godzinie 15:00.

Rezerwy na własnym boisku będą podejmować GKP Husaria Gealan. Mecz odbędzie się w sobotę 1 października o godzinie 15:00.

W obu spotkaniach liczymy na 3 punkty i wsparcie kibiców.