09 Wrz

Tylko remis ze Sport Perfect

Mimo lekkiej przewagi w pierwszej połowie nie udało się zdobyć gola. Na nasze nieszczęście rywale wykończyli jedną ze swoich kontr i to oni zaczynali drugą część meczu prowadząc. Druga połowa to jeszcze odważniejsza gra naszych zawodników. To przyniosło skutki i najpierw doprowadziliśmy do remisu, aż w końcu naciskani rywale wbili piłkę do własnej bramki. Niestety w samej końcówce meczu drużyna nie ustrzegła się błędu w obronie i goście doprowadzili do remisu.

Pozostaje lekki niedosyt po meczu który zakończył się remisem. Najważniejsze jednak, że była atmosfera na trybunach jakiej już naprawdę dawno nie było. Dziękujemy wszystkim za przybycie na mecz i zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 17.09.2016. Serdecznie zapraszamy i jeszcze raz ogromne podziękowania za doping. Poniżej załączamy zdjęcia z dzisiejszego spotkania.

KKS Koluszki - Sport Perfect 2:2

K. Potakowski 64'
samobój 77'

żółte kartki: K. Duczek, M. Dymowicz, H. Marczyk, M. Jeżyk, J. Sztuka

 

Swoje trzecie spotkanie ligowe rozegrali również zawodnicy rezerw. W łódzkiej klasie B w ramach 3 kolejki KKS zremisował u siebie 1:1 z łódzkim Nerem. Po trzech kolejkach drużyna plasuje się na 5 miejscu w tabeli. Kolejne spotkanie już 11 września o godzinie 15:00 w Łodzi z Milanem.