Tabela - Łódzka Klasa Okręgowa Grupa 1

Drużyna
Mecze Zwy. Rem. Por. Gole +/- Puntky
1 RTS Widzew II Łódź 34 26 5 3 128 - 20 108 83
2 LKS Różyca 33 23 4 6 90 - 44 46 73
3 GKS Ksawerów 34 22 6 6 96 - 45 51 72
4 MUKS Włókniarz Pabianice 34 22 6 6 82 - 38 44 72
5 UKS SMS Łódź 33 19 4 10 92 - 45 47 61
6 Start Brzeziny 34 18 5 11 92 - 65 27 59
7 AKS SMS Łódź 33 15 8 10 77 - 56 21 53
8 Termy Uniejów 34 15 5 14 67 - 80 -13 50
9 KAS Konstantynów Łódzki 34 14 6 14 71 - 70 1 48
10 Victoria Rąbień 34 14 4 16 85 - 81 4 46
11 Zawisza Rzgów 34 13 6 15 61 - 60 1 45
12 Sokół II Aleksandrów 34 13 4 17 73 - 67 6 43
13 KS II Kutno 34 13 3 18 66 - 75 -9 42
14 Orzeł Parzęczew 34 12 2 20 63 - 95 -32 38
15 LKS Sarnów 33 10 5 18 78 - 99 -21 35
16 KKS Koluszki 34 10 3 21 53 - 87 -34 33
17 GLKS Dłutów 34 3 4 27 19 - 115 -96 13
18 PTC Pabianice 34 1 2 31 21 - 172 -151 5
Klasa okręgowa "Łódź" Grupa 1 2020/2021
Print
Kolejka 1 poniedziałek 27 lipiec, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 3 : 0 Termy Uniejów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 GLKS Dłutów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 5 : 2 LKS Sarnów
  sobota 01 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 5 : 1 Zawisza Rzgów
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 AKS SMS Łódź
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 1 : 4 RTS Widzew II Łódź
  niedziela 02 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 5 : 1 PTC Pabianice
  niedziela 02 sierpień, 2020 16:00 LKS Różyca 1 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 2 piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 5 Victoria Rąbień
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 2 GKS Ksawerów
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 KS II Kutno
  piątek 07 sierpień, 2020 00:00 Termy Uniejów 3 : 4 Start Brzeziny
  sobota 08 sierpień, 2020 16:00 KKS Koluszki 2 : 1 UKS SMS Łódź

Kolejka 3 środa 12 sierpień, 2020 20:15 AKS SMS Łódź 0 : 3 KKS Koluszki
  piątek 14 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 2 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 6 : 2 Orzeł Parzęczew
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 LKS Różyca 4 : 1 Termy Uniejów
  sobota 15 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 0 : 1 RTS Widzew II Łódź
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 3 : 3 LKS Sarnów
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 2 Zawisza Rzgów
  niedziela 16 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 6 : 2 PTC Pabianice

Kolejka 4 środa 19 sierpień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 AKS SMS Łódź
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 2 Victoria Rąbień
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 MUKS Włókniarz Pabianice
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 1 UKS SMS Łódź
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 GKS Ksawerów
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  środa 19 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 5 Start Brzeziny
  środa 19 sierpień, 2020 17:00 LKS Sarnów 3 : 2 KKS Koluszki

Kolejka 5 sobota 22 sierpień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 6 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 6 : 1 Orzeł Parzęczew
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 1 : 1 Termy Uniejów
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Start Brzeziny 7 : 0 PTC Pabianice
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 6 : 3 LKS Sarnów
  niedziela 23 sierpień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 4 : 0 KS II Kutno
  niedziela 23 sierpień, 2020 00:00 LKS Różyca 5 : 0 GLKS Dłutów
  niedziela 23 sierpień, 2020 11:00 RTS Widzew II Łódź 1 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 4 środa 26 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 0 LKS Różyca

Kolejka 6 czwartek 27 sierpień, 2020 19:30 Termy Uniejów 2 : 1 KKS Koluszki
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 2 LKS Różyca
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 Start Brzeziny
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 0 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 LKS Sarnów 1 : 8 RTS Widzew II Łódź
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 2 : 7 UKS SMS Łódź
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 5 : 3 Sokół II Aleksandrów
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 7 AKS SMS Łódź
  niedziela 30 sierpień, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 1 GKS Ksawerów

Kolejka 2 środa 02 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 7 sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 6 : 1 Termy Uniejów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 4 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 14 : 0 PTC Pabianice
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 0 Victoria Rąbień
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 1 LKS Sarnów
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 KS II Kutno
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 1 LKS Różyca
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Start Brzeziny 4 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 05 wrzesień, 2020 16:00 KKS Koluszki 2 : 0 Orzeł Parzęczew

Kolejka 2 środa 09 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 1 : 1 AKS SMS Łódź

Kolejka 8 piątek 11 wrzesień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 4 LKS Różyca
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 0 : 10 RTS Widzew II Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 9 AKS SMS Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 0 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 2 : 3 Termy Uniejów
  sobota 12 wrzesień, 2020 17:00 GLKS Dłutów 1 : 1 KKS Koluszki
  niedziela 13 wrzesień, 2020 00:00 KS II Kutno 3 : 0 Start Brzeziny
  niedziela 13 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 2 GKS Ksawerów

Kolejka 9 piątek 18 wrzesień, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 3 Orzeł Parzęczew
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 0 LKS Sarnów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Start Brzeziny 8 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 LKS Różyca 5 : 1 KS II Kutno
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 0 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 3 : 0 Zawisza Rzgów
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 3 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 19 wrzesień, 2020 16:00 PTC Pabianice 0 : 3 KKS Koluszki

Kolejka 10 sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 4 RTS Widzew II Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Victoria Rąbień 1 : 4 LKS Różyca
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 3 Termy Uniejów
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 LKS Sarnów 3 : 3 Orzeł Parzęczew
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 2 AKS SMS Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 GKS Ksawerów 2 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 KS II Kutno 1 : 4 UKS SMS Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 3 Start Brzeziny
  sobota 26 wrzesień, 2020 14:00 Zawisza Rzgów 0 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 11 piątek 02 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 6 : 3 PTC Pabianice
  sobota 03 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 0 KS II Kutno
  sobota 03 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 4 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Start Brzeziny 2 : 0 GKS Ksawerów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 1 : 1 LKS Różyca
  sobota 03 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 4 : 3 LKS Sarnów
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 3 GLKS Dłutów
  sobota 03 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 0 : 3 KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 12 sobota 10 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 3 Start Brzeziny
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 3 : 0 Termy Uniejów
  sobota 10 październik, 2020 00:00 LKS Sarnów 3 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Victoria Rąbień 0 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 7 RTS Widzew II Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 PTC Pabianice 1 : 6 Orzeł Parzęczew
  sobota 10 październik, 2020 00:00 GKS Ksawerów 1 : 3 LKS Różyca
  sobota 10 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 3 : 2 KS II Kutno

Kolejka 2 środa 14 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 1 LKS Różyca

Kolejka 13 piątek 16 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 1 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 17 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 3 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 17 październik, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 0 PTC Pabianice
  sobota 17 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 1 GKS Ksawerów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 0 KS II Kutno
  sobota 17 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 5 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Start Brzeziny 2 : 5 LKS Sarnów
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 3 Zawisza Rzgów
  sobota 17 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 0 : 6 Victoria Rąbień

Kolejka 14 sobota 24 październik, 2020 00:00 GKS Ksawerów 3 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 24 październik, 2020 00:00 KS II Kutno 6 : 1 Termy Uniejów
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Victoria Rąbień 1 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 LKS Sarnów 4 : 0 PTC Pabianice
  sobota 24 październik, 2020 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 2 : 0 UKS SMS Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 24 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 2 : 6 Start Brzeziny
  niedziela 25 październik, 2020 14:00 Sokół II Aleksandrów 12 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 15 piątek 30 październik, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 3 Start Brzeziny
  piątek 30 październik, 2020 00:00 PTC Pabianice 0 : 5 Zawisza Rzgów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 GLKS Dłutów 1 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  piątek 30 październik, 2020 00:00 LKS Różyca 4 : 2 LKS Sarnów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  piątek 30 październik, 2020 00:00 Termy Uniejów 2 : 0 Victoria Rąbień
  piątek 30 październik, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 6 : 0 KS II Kutno
  piątek 30 październik, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 31 październik, 2020 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 GKS Ksawerów

Kolejka 16 sobota 07 listopad, 2020 00:00 KS II Kutno 4 : 2 GLKS Dłutów
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Start Brzeziny 1 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 LKS Sarnów 2 : 4 Zawisza Rzgów
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Victoria Rąbień 3 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 LKS Różyca 2 : 0 UKS SMS Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 8 : 0 PTC Pabianice
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 GKS Ksawerów 2 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 3 Termy Uniejów
  sobota 07 listopad, 2020 14:00 MUKS Włókniarz Pabianice 4 : 2 KKS Koluszki

Kolejka 17 piątek 13 listopad, 2020 00:00 Orzeł Parzęczew 2 : 7 Sokół II Aleksandrów
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 Termy Uniejów 1 : 3 GKS Ksawerów
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 4 KAS Konstantynów Łódzki
  piątek 13 listopad, 2020 00:00 GLKS Dłutów 0 : 5 Victoria Rąbień
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 2 LKS Różyca
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 PTC Pabianice 1 : 4 KS II Kutno
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 RTS Widzew II Łódź 0 : 0 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 UKS SMS Łódź 5 : 2 LKS Sarnów
  sobota 14 listopad, 2020 16:00 KKS Koluszki 1 : 3 Start Brzeziny

Kolejka 18 środa 17 marzec, 2021 00:00 Termy Uniejów 1 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 1 : 4 GKS Ksawerów
  sobota 20 marzec, 2021 00:00 Start Brzeziny 0 : 2 RTS Widzew II Łódź

Kolejka 19 piątek 26 marzec, 2021 00:00 Termy Uniejów 2 : 2 Start Brzeziny

Kolejka 21 sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 9 : 0 PTC Pabianice
  sobota 10 kwiecień, 2021 00:00 Victoria Rąbień 1 : 0 KS II Kutno
  sobota 10 kwiecień, 2021 16:00 KKS Koluszki 5 : 4 LKS Sarnów
  niedziela 11 kwiecień, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 8 : 0 Termy Uniejów
  niedziela 11 kwiecień, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 0 : 10 RTS Widzew II Łódź

Kolejka 22 piątek 16 kwiecień, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 5 GKS Ksawerów
  piątek 16 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów 3 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 KS II Kutno 1 : 3 Sokół II Aleksandrów
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów 1 : 3 LKS Różyca
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 0 : 3 UKS SMS Łódź
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów 3 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 17 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice 1 : 2 Start Brzeziny
  sobota 17 kwiecień, 2021 16:00 KKS Koluszki 0 : 5 RTS Widzew II Łódź

Kolejka 23 wtorek 20 kwiecień, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 3 Victoria Rąbień
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 1 : 0 GLKS Dłutów
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca 10 : 1 PTC Pabianice
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 6 : 2 Orzeł Parzęczew
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 Start Brzeziny 3 : 0 Zawisza Rzgów
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 GKS Ksawerów 5 : 0 KS II Kutno
  środa 21 kwiecień, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 6 : 0 LKS Sarnów
  środa 21 kwiecień, 2021 17:30 KKS Koluszki 1 : 0 Termy Uniejów

Kolejka 24 piątek 23 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów 0 : 4 RTS Widzew II Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 0 Start Brzeziny
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice 2 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 LKS Różyca 0 : 0 Zawisza Rzgów
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 Victoria Rąbień 1 : 2 GKS Ksawerów
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 KS II Kutno 2 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów 1 : 1 AKS SMS Łódź
  sobota 24 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów 2 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 24 kwiecień, 2021 15:00 Orzeł Parzęczew 2 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 18 wtorek 27 kwiecień, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 0 : 2 UKS SMS Łódź
  wtorek 27 kwiecień, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 2 : 0 KS II Kutno
  wtorek 27 kwiecień, 2021 00:00 GLKS Dłutów 1 : 6 Sokół II Aleksandrów
  wtorek 27 kwiecień, 2021 00:00 LKS Sarnów 4 : 4 KAS Konstantynów Łódzki
  wtorek 27 kwiecień, 2021 00:00 PTC Pabianice 2 : 5 Victoria Rąbień
  środa 28 kwiecień, 2021 17:45 KKS Koluszki 1 : 2 LKS Różyca

Kolejka 25 piątek 30 kwiecień, 2021 00:00 Start Brzeziny 1 : 3 KS II Kutno
  piątek 30 kwiecień, 2021 00:00 Termy Uniejów 2 : 2 LKS Sarnów
  sobota 01 maj, 2021 00:00 LKS Różyca 3 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 01 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 6 : 1 Victoria Rąbień
  sobota 01 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów 3 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 01 maj, 2021 16:00 KKS Koluszki 3 : 0 GLKS Dłutów
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 6 : 0 PTC Pabianice
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 2 Orzeł Parzęczew
  niedziela 02 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 7 : 1 Zawisza Rzgów

Kolejka 21 środa 05 maj, 2021 00:00 Start Brzeziny 2 : 0 GLKS Dłutów

Kolejka 26 piątek 07 maj, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 0 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów 1 : 4 GKS Ksawerów
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 08 maj, 2021 00:00 KS II Kutno 2 : 1 LKS Różyca
  sobota 08 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów 0 : 5 RTS Widzew II Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Victoria Rąbień 3 : 3 Start Brzeziny
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 3 AKS SMS Łódź
  sobota 08 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 0 : 3 Termy Uniejów
  sobota 08 maj, 2021 17:00 KKS Koluszki 6 : 2 PTC Pabianice

Kolejka 19 wtorek 11 maj, 2021 00:00 KS II Kutno 4 : 0 KAS Konstantynów Łódzki
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów 6 : 0 GLKS Dłutów
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 LKS Różyca 0 : 0 RTS Widzew II Łódź
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 3 : 0 PTC Pabianice
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 Victoria Rąbień 2 : 1 Zawisza Rzgów
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 2 : 1 LKS Sarnów
  wtorek 11 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 5 : 0 Orzeł Parzęczew
  wtorek 11 maj, 2021 18:15 UKS SMS Łódź 2 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 27 piątek 14 maj, 2021 00:00 Termy Uniejów 3 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 0 : 2 GKS Ksawerów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 0 : 3 LKS Sarnów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 Start Brzeziny 2 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 15 maj, 2021 00:00 LKS Różyca 1 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 15 maj, 2021 16:00 KKS Koluszki 1 : 1 Zawisza Rzgów
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 3 : 0 KS II Kutno
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 3 : 0 PTC Pabianice
  niedziela 16 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 0 : 3 KAS Konstantynów Łódzki

Kolejka 28 środa 19 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 0 : 4 RTS Widzew II Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów 3 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  środa 19 maj, 2021 00:00 PTC Pabianice 1 : 7 Termy Uniejów
  środa 19 maj, 2021 00:00 Victoria Rąbień 1 : 2 UKS SMS Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 LKS Różyca 4 : 1 Sokół II Aleksandrów
  środa 19 maj, 2021 00:00 KS II Kutno 0 : 3 AKS SMS Łódź
  środa 19 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów 6 : 2 Start Brzeziny
  środa 19 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów 0 : 8 Orzeł Parzęczew
  środa 19 maj, 2021 20:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 1 KKS Koluszki

Kolejka 29 piątek 21 maj, 2021 00:00 Termy Uniejów 2 : 1 Zawisza Rzgów
  sobota 22 maj, 2021 00:00 KS II Kutno 2 : 1 KKS Koluszki
  sobota 22 maj, 2021 00:00 GLKS Dłutów 1 : 0 LKS Sarnów
  sobota 22 maj, 2021 00:00 Start Brzeziny 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 22 maj, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 3 : 0 PTC Pabianice
  sobota 22 maj, 2021 00:00 LKS Różyca 1 : 0 GKS Ksawerów
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 3 : 3 Victoria Rąbień
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 5 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  niedziela 23 maj, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 0 Sokół II Aleksandrów

Kolejka 30 piątek 28 maj, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 1 : 2 Termy Uniejów
  sobota 29 maj, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 0 Orzeł Parzęczew
  sobota 29 maj, 2021 00:00 KS II Kutno 0 : 0 RTS Widzew II Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 GKS Ksawerów 1 : 1 UKS SMS Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 3 : 2 LKS Różyca
  sobota 29 maj, 2021 00:00 LKS Sarnów 1 : 3 Start Brzeziny
  sobota 29 maj, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 2 : 3 AKS SMS Łódź
  sobota 29 maj, 2021 00:00 PTC Pabianice 0 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 29 maj, 2021 15:00 Victoria Rąbień 5 : 4 KKS Koluszki

Kolejka 31 piątek 04 czerwiec, 2021 00:00 Termy Uniejów 2 : 1 KS II Kutno
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 PTC Pabianice 2 : 6 LKS Sarnów
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 Start Brzeziny 2 : 3 LKS Różyca
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 4 : 2 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 05 czerwiec, 2021 00:00 GLKS Dłutów 0 : 6 Zawisza Rzgów
  sobota 05 czerwiec, 2021 16:00 KKS Koluszki 4 : 2 Sokół II Aleksandrów
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 1 : 1 MUKS Włókniarz Pabianice
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 6 : 0 Victoria Rąbień
  niedziela 06 czerwiec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 1 : 2 GKS Ksawerów

Kolejka 32 środa 09 czerwiec, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 1 : 1 AKS SMS Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Start Brzeziny 1 : 2 UKS SMS Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 1 GLKS Dłutów
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 LKS Sarnów 2 : 4 LKS Różyca
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 KS II Kutno 1 : 2 Orzeł Parzęczew
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 10 : 0 PTC Pabianice
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 3 RTS Widzew II Łódź
  środa 09 czerwiec, 2021 00:00 Victoria Rąbień 0 : 1 Termy Uniejów
  środa 09 czerwiec, 2021 17:00 GKS Ksawerów 6 : 0 KKS Koluszki

Kolejka 20 sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 LKS Sarnów 4 : 3 KS II Kutno
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 PTC Pabianice 1 : 1 GKS Ksawerów
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 1 : 0 Sokół II Aleksandrów
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 Termy Uniejów 3 : 4 LKS Różyca
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 2 : 2 Victoria Rąbień
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 3 : 1 Start Brzeziny
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 2 : 2 UKS SMS Łódź
  sobota 12 czerwiec, 2021 00:00 GLKS Dłutów 0 : 3 MUKS Włókniarz Pabianice
  sobota 12 czerwiec, 2021 18:00 KKS Koluszki 2 : 3 AKS SMS Łódź

Kolejka 33 wtorek 15 czerwiec, 2021 00:00 AKS SMS Łódź 1 : 4 Start Brzeziny

Kolejka 34 czwartek 17 czerwiec, 2021 00:00 Start Brzeziny 5 : 2 KKS Koluszki

Kolejka 33 piątek 18 czerwiec, 2021 00:00 UKS SMS Łódź 2 : 7 LKS Różyca
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 RTS Widzew II Łódź 7 : 0 GKS Ksawerów
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 GLKS Dłutów 2 : 5 KS II Kutno
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 Zawisza Rzgów 4 : 2 LKS Sarnów
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 Termy Uniejów 0 : 1 Sokół II Aleksandrów
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 PTC Pabianice 0 : 1 KAS Konstantynów Łódzki
  sobota 19 czerwiec, 2021 00:00 Orzeł Parzęczew 3 : 1 Victoria Rąbień
  sobota 19 czerwiec, 2021 16:00 KKS Koluszki 1 : 2 MUKS Włókniarz Pabianice

Kolejka 34 sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 GKS Ksawerów 8 : 4 Termy Uniejów
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 LKS Sarnów - : - UKS SMS Łódź
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 Sokół II Aleksandrów 0 : 3 Orzeł Parzęczew
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 LKS Różyca - : - AKS SMS Łódź
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 MUKS Włókniarz Pabianice 3 : 2 RTS Widzew II Łódź
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 Victoria Rąbień 8 : 0 GLKS Dłutów
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 KS II Kutno 5 : 1 PTC Pabianice
  sobota 26 czerwiec, 2021 00:00 KAS Konstantynów Łódzki 4 : 1 Zawisza Rzgów