Tabela - Łódzka Klasa B Grupa 3

Drużyna
Mecze Zwy. Rem. Por. Gole +/- Puntky
1 LKS Rosanów 13 13 0 0 81 - 10 71 39
2 Orzeł Łódź 13 8 4 1 46 - 13 33 28
3 AKS SMS II Łódź 13 8 1 4 41 - 24 17 25
4 Kolejarz II Łódź 13 7 3 3 44 - 32 12 24
5 Start II Brzeziny 13 7 1 5 49 - 32 17 22
6 AMII II Łódź 13 6 2 5 29 - 35 -6 20
7 KKS II Koluszki 13 6 1 6 32 - 33 -1 19
8 Sokół Lutomiersk 13 5 4 4 33 - 35 -2 19
9 LKS II Gałkówek 13 5 2 6 21 - 33 -12 17
10 Metalowiec Łódź 13 4 1 8 34 - 44 -10 13
11 Powstaniec Dobra 13 4 1 8 26 - 32 -6 13
12 Victoria II 13 3 2 8 23 - 39 -16 11
13 MSMS II Milan Łódź 13 2 2 9 20 - 44 -24 8
14 Klub Piłkarski Byszewy 13 1 0 12 9 - 82 -73 3
Łódzka Klasa B Grupa I 2020/2021
Print
Kolejka 1 sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Victoria II 1 : 4 Metalowiec Łódź
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 3 : 2 AKS SMS II Łódź
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 1 : 6 LKS Rosanów
  sobota 22 sierpień, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 5 AMII II Łódź
  niedziela 23 sierpień, 2020 00:00 Start II Brzeziny 15 : 0 Klub Piłkarski Byszewy
  niedziela 23 sierpień, 2020 15:00 KKS II Koluszki 2 : 0 Powstaniec Dobra

Kolejka 2 sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 3 : 0 Sokół Lutomiersk
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 1 : 15 LKS Rosanów
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 0 : 2 Orzeł Łódź
  sobota 29 sierpień, 2020 00:00 AKS SMS II Łódź 2 : 3 Victoria II
  niedziela 30 sierpień, 2020 00:00 Start II Brzeziny 1 : 2 LKS II Gałkówek
  niedziela 30 sierpień, 2020 14:00 AMII II Łódź 4 : 3 KKS II Koluszki

Kolejka 3 sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 LKS Rosanów 6 : 0 MSMS II Milan Łódź
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Victoria II 3 : 1 Powstaniec Dobra
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 4 : 4 Metalowiec Łódź
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 3 : 0 Klub Piłkarski Byszewy
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Orzeł Łódź 1 : 1 AKS SMS II Łódź
  sobota 05 wrzesień, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 6 : 0 AMII II Łódź
  niedziela 06 wrzesień, 2020 15:00 KKS II Koluszki 0 : 1 Start II Brzeziny

Kolejka 4 sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS II Łódź 8 : 0 Kolejarz II Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 2 : 3 LKS Rosanów
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 2 Orzeł Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 AMII II Łódź 7 : 1 Victoria II
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 1 : 8 MSMS II Milan Łódź
  sobota 12 wrzesień, 2020 00:00 Start II Brzeziny 4 : 3 Sokół Lutomiersk
  niedziela 13 wrzesień, 2020 16:00 LKS II Gałkówek 1 : 3 KKS II Koluszki

Kolejka 5 sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 1 : 4 Powstaniec Dobra
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 LKS Rosanów 5 : 1 AKS SMS II Łódź
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 1 : 1 LKS II Gałkówek
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Orzeł Łódź 7 : 1 AMII II Łódź
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 Victoria II 1 : 6 Start II Brzeziny
  sobota 19 wrzesień, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 1 : 3 Metalowiec Łódź
  niedziela 20 wrzesień, 2020 15:00 KKS II Koluszki 5 : 0 Klub Piłkarski Byszewy

Kolejka 2 środa 23 wrzesień, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 1 : 4 Kolejarz II Łódź

Kolejka 6 sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Start II Brzeziny 1 : 3 Orzeł Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 AMII II Łódź 1 : 2 Kolejarz II Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 0 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 0 Victoria II
  sobota 26 wrzesień, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 2 LKS Rosanów
  niedziela 27 wrzesień, 2020 00:00 AKS SMS II Łódź 4 : 0 MSMS II Milan Łódź
  niedziela 27 wrzesień, 2020 15:00 KKS II Koluszki 3 : 3 Sokół Lutomiersk

Kolejka 1 środa 30 wrzesień, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 1 : 1 Orzeł Łódź

Kolejka 7 sobota 03 październik, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 3 : 4 AKS SMS II Łódź
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 3 : 1 Klub Piłkarski Byszewy
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Orzeł Łódź 5 : 2 LKS II Gałkówek
  sobota 03 październik, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 1 : 2 Powstaniec Dobra
  sobota 03 październik, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 5 : 0 Start II Brzeziny
  sobota 03 październik, 2020 00:00 LKS Rosanów 10 : 0 AMII II Łódź
  niedziela 04 październik, 2020 11:00 Victoria II 2 : 3 KKS II Koluszki

Kolejka 8 sobota 10 październik, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 1 : 1 Victoria II
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 3 : 5 Metalowiec Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 2 Kolejarz II Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 3 : 6 AKS SMS II Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 AMII II Łódź 1 : 1 MSMS II Milan Łódź
  sobota 10 październik, 2020 00:00 Start II Brzeziny 1 : 7 LKS Rosanów
  niedziela 11 październik, 2020 15:00 KKS II Koluszki 1 : 5 Orzeł Łódź

Kolejka 9 sobota 17 październik, 2020 00:00 Victoria II 0 : 2 Klub Piłkarski Byszewy
  sobota 17 październik, 2020 00:00 AKS SMS II Łódź 4 : 1 Powstaniec Dobra
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Orzeł Łódź 6 : 0 Sokół Lutomiersk
  sobota 17 październik, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 0 : 3 AMII II Łódź
  sobota 17 październik, 2020 00:00 LKS Rosanów 7 : 1 LKS II Gałkówek
  sobota 17 październik, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 3 : 2 Start II Brzeziny
  sobota 17 październik, 2020 17:45 Kolejarz II Łódź 5 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 10 sobota 24 październik, 2020 00:00 AMII II Łódź 0 : 1 AKS SMS II Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 0 : 4 Powstaniec Dobra
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 1 : 1 Kolejarz II Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Victoria II 0 : 6 Orzeł Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 2 : 1 MSMS II Milan Łódź
  sobota 24 październik, 2020 00:00 Start II Brzeziny 6 : 2 Metalowiec Łódź
  niedziela 25 październik, 2020 15:00 KKS II Koluszki 1 : 7 LKS Rosanów

Kolejka 11 sobota 07 listopad, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 5 : 2 Victoria II
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 3 AMII II Łódź
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 5 : 6 LKS II Gałkówek
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 Orzeł Łódź 5 : 0 Klub Piłkarski Byszewy
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 LKS Rosanów 10 : 0 Sokół Lutomiersk
  sobota 07 listopad, 2020 00:00 AKS SMS II Łódź 3 : 4 Start II Brzeziny
  niedziela 08 listopad, 2020 11:00 MSMS II Milan Łódź 2 : 5 KKS II Koluszki

Kolejka 12 środa 11 listopad, 2020 00:00 Orzeł Łódź 2 : 2 Kolejarz II Łódź
  środa 11 listopad, 2020 00:00 Victoria II 0 : 1 LKS Rosanów
  środa 11 listopad, 2020 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 2 AKS SMS II Łódź
  środa 11 listopad, 2020 00:00 Sokół Lutomiersk 4 : 0 MSMS II Milan Łódź
  środa 11 listopad, 2020 00:00 Start II Brzeziny 7 : 2 Powstaniec Dobra
  środa 11 listopad, 2020 00:00 Klub Piłkarski Byszewy 0 : 3 AMII II Łódź
  środa 11 listopad, 2020 15:00 KKS II Koluszki 3 : 0 Metalowiec Łódź

Kolejka 13 sobota 14 listopad, 2020 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 2 LKS II Gałkówek
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 Metalowiec Łódź 3 : 8 Sokół Lutomiersk
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 AMII II Łódź 1 : 1 Start II Brzeziny
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 LKS Rosanów 2 : 1 Orzeł Łódź
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 MSMS II Milan Łódź 1 : 9 Victoria II
  sobota 14 listopad, 2020 00:00 Kolejarz II Łódź 12 : 1 Klub Piłkarski Byszewy
  niedziela 15 listopad, 2020 17:00 AKS SMS II Łódź 3 : 1 KKS II Koluszki