Wydrukuj tę stronę
27 Wrz

Awawns w Pucharze Polski!

KKS Koluszki pewnie awansował do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. W pokonanym polu zostawiliśmy faworyzowane rezerwy Widzewa Łódź, z którymi wygraliśmi 3:1.

Od początku spotkania to KKS dyktował warunki gry,  budując składne akcje i stwarzając większe zagrożenie pod bramką rywali. Po jednej z takich akcji pierwszego gola zdobył Piotr Grobelny i taki wynik utrzymał się do przerwy..W drugich 45 minutach obraz spotkania nie uległ specjalnej zmianie, jednak jako pierwsi gola zdobyli widzewiacy - ich kapitan uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego i mieliśmy remis. Nie podłamało to naszych zawodników i już chwilę później na 2:1 strzelił Jakub Perek, zaś wynik w końcówce ustalił po indywidualnej akcji Jakub Sztuka.

Warty podkreślenia jest też fak udziału w tym meczu kilku zawodników z drużyny juniorów.

KKS KOLUSZKI - WIDZEW II ŁÓDŹ 3:1

BRAMKI DLA KKS:
PIOTR GROBELNY, JAKUB PEREK, JAKUB SZTUKA.

SKŁAD KKS:
RAFAŁ ADAMCZYK, KRZYSZTOF GRZELAK, JACEK WOJTASZEK, MIKOŁAJ KAMIŃSKI (DANIEL CHŁĄDZYŃSKI), PIOTR WOJTASZEK, HUBERT MARCZYK, PIOTR GROBELNY (KACPER ZALEWSKI), JACEK JANKOWSKI (JAKUB SZTUKA), MATEUSZ BRYSZEWSKI, MICHAŁ DRABIK (HUBERT RATAJSKI), JAKUB PEREK

Potencjalni rywale na jakich mogą trafić zawodnicy KKS Koluszki w III Rundzie Okręgowego Pucharu Polski :