Tabela - Łódzka Klasa B Grupa I

Drużyna
Mecze Zwy. Rem. Por. Gole +/- Puntky
1 Milan Scuola Calcio 20 17 1 2 86 - 33 53 52
2 WNS Szkoła Gortata 20 16 0 4 90 - 30 60 48
3 Polonia Andrzejów 20 14 2 4 67 - 35 32 44
4 GKP Husaria Gealan 20 11 1 8 51 - 52 -1 34
5 Victoria Stoki 20 9 3 8 52 - 26 26 30
6 Metalowiec Łódź 20 9 3 8 57 - 58 -1 30
7 KS Ner Łódź 20 7 3 10 42 - 52 -10 24
8 LKS II Różyca 20 7 1 12 29 - 52 -23 22
9 KKS II Koluszki 20 5 2 13 34 - 55 -21 17
10 Powstaniec Dobra 20 4 4 12 25 - 44 -19 16
11 LKS II Gałkówek 20 0 2 18 10 - 106 -96 2
Łódzka Klasa B Grupa I 2017/2018
Print
Kolejka 1 sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 Milan Scuola Calcio 6 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 KS Ner Łódź 1 : 2 Polonia Andrzejów
  sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 3 Powstaniec Dobra
  sobota 02 wrzesień, 2017 00:00 WNS Szkoła Gortata 4 : 2 GKP Husaria Gealan
  niedziela 03 wrzesień, 2017 16:30 LKS II Różyca 3 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 2 sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 GKP Husaria Gealan 7 : 2 Metalowiec Łódź
  sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 Polonia Andrzejów 1 : 2 Milan Scuola Calcio
  sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 WNS Szkoła Gortata 3 : 0 Victoria Stoki
  sobota 09 wrzesień, 2017 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 7 KS Ner Łódź
  niedziela 10 wrzesień, 2017 16:00 KKS II Koluszki 1 : 2 Powstaniec Dobra

Kolejka 3 sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 Victoria Stoki 0 : 2 GKP Husaria Gealan
  sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 Metalowiec Łódź 4 : 2 Polonia Andrzejów
  sobota 16 wrzesień, 2017 00:00 LKS II Różyca 1 : 2 WNS Szkoła Gortata
  niedziela 17 wrzesień, 2017 20:00 KS Ner Łódź 2 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 4 sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 8 Metalowiec Łódź
  sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 Victoria Stoki 1 : 2 LKS II Różyca
  sobota 23 wrzesień, 2017 00:00 GKP Husaria Gealan 1 : 5 Polonia Andrzejów
  niedziela 24 wrzesień, 2017 16:00 KKS II Koluszki 2 : 4 Milan Scuola Calcio
  niedziela 24 wrzesień, 2017 18:00 WNS Szkoła Gortata 3 : 1 Powstaniec Dobra

Kolejka 5 sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 KS Ner Łódź 0 : 7 WNS Szkoła Gortata
  sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 LKS II Różyca 1 : 2 GKP Husaria Gealan
  sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 Victoria Stoki 2 : 1 Powstaniec Dobra
  sobota 30 wrzesień, 2017 00:00 Polonia Andrzejów 4 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 30 wrzesień, 2017 16:00 Metalowiec Łódź 2 : 0 KKS II Koluszki

Kolejka 6 sobota 07 październik, 2017 00:00 WNS Szkoła Gortata 9 : 1 Milan Scuola Calcio
  sobota 07 październik, 2017 00:00 Victoria Stoki 3 : 1 KS Ner Łódź
  sobota 07 październik, 2017 00:00 GKP Husaria Gealan 9 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 07 październik, 2017 00:00 LKS II Różyca 1 : 0 Powstaniec Dobra
  niedziela 08 październik, 2017 14:00 KKS II Koluszki 5 : 5 Polonia Andrzejów

Kolejka 7 sobota 14 październik, 2017 00:00 Metalowiec Łódź 2 : 3 WNS Szkoła Gortata
  sobota 14 październik, 2017 00:00 Milan Scuola Calcio 5 : 1 Victoria Stoki
  sobota 14 październik, 2017 15:30 LKS II Gałkówek 2 : 6 KKS II Koluszki
  niedziela 15 październik, 2017 00:00 GKP Husaria Gealan 3 : 2 Powstaniec Dobra

Kolejka 8 sobota 21 październik, 2017 00:00 LKS II Różyca 0 : 3 Milan Scuola Calcio
  sobota 21 październik, 2017 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 1 KS Ner Łódź
  sobota 21 październik, 2017 00:00 WNS Szkoła Gortata 3 : 2 Polonia Andrzejów
  sobota 21 październik, 2017 00:00 Victoria Stoki 6 : 0 Metalowiec Łódź
  niedziela 22 październik, 2017 18:00 GKP Husaria Gealan 1 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 9 sobota 28 październik, 2017 00:00 Milan Scuola Calcio 1 : 1 Powstaniec Dobra
  sobota 28 październik, 2017 00:00 Metalowiec Łódź 7 : 5 LKS II Różyca
  sobota 28 październik, 2017 00:00 KS Ner Łódź 0 : 4 GKP Husaria Gealan
  sobota 28 październik, 2017 00:00 Polonia Andrzejów 1 : 0 Victoria Stoki

Kolejka 10 sobota 04 listopad, 2017 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 04 listopad, 2017 00:00 Victoria Stoki 8 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 04 listopad, 2017 00:00 LKS II Różyca 0 : 5 Polonia Andrzejów
  sobota 04 listopad, 2017 00:00 KS Ner Łódź 6 : 3 Milan Scuola Calcio
  niedziela 05 listopad, 2017 18:00 WNS Szkoła Gortata 10 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 11 sobota 11 listopad, 2017 00:00 Polonia Andrzejów 3 : 2 Powstaniec Dobra
  sobota 11 listopad, 2017 00:00 LKS II Gałkówek 1 : 3 LKS II Różyca
  sobota 11 listopad, 2017 00:00 Milan Scuola Calcio 3 : 1 GKP Husaria Gealan
  sobota 11 listopad, 2017 00:00 Metalowiec Łódź 0 : 0 KS Ner Łódź
  sobota 11 listopad, 2017 13:30 KKS II Koluszki 0 : 3 Victoria Stoki

Kolejka 7 niedziela 19 listopad, 2017 11:00 KS Ner Łódź 3 : 0 LKS II Różyca

Kolejka 3 niedziela 19 listopad, 2017 12:00 Milan Scuola Calcio 8 : 0 LKS II Gałkówek

Kolejka 9 niedziela 26 listopad, 2017 13:00 LKS II Gałkówek 0 : 2 WNS Szkoła Gortata

Kolejka 12 sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 6 : 2 KS Ner Łódź
  sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 2 LKS II Gałkówek
  sobota 07 kwiecień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 1 : 6 Milan Scuola Calcio
  niedziela 08 kwiecień, 2018 16:00 KKS II Koluszki 0 : 3 LKS II Różyca
  niedziela 08 kwiecień, 2018 17:00 GKP Husaria Gealan 2 : 10 WNS Szkoła Gortata

Kolejka 13 sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 Victoria Stoki 2 : 0 WNS Szkoła Gortata
  sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 Milan Scuola Calcio 3 : 2 Polonia Andrzejów
  sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 5 : 2 GKP Husaria Gealan
  sobota 14 kwiecień, 2018 00:00 KS Ner Łódź 9 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 14 kwiecień, 2018 16:00 Powstaniec Dobra 3 : 0 KKS II Koluszki

Kolejka 14 sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 Milan Scuola Calcio 5 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 4 : 1 Metalowiec Łódź
  sobota 21 kwiecień, 2018 00:00 WNS Szkoła Gortata 6 : 0 LKS II Różyca
  niedziela 22 kwiecień, 2018 17:00 KKS II Koluszki 0 : 2 KS Ner Łódź
  niedziela 22 kwiecień, 2018 17:00 GKP Husaria Gealan 2 : 1 Victoria Stoki

Kolejka 15 sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 LKS II Różyca 0 : 6 Victoria Stoki
  sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 3 : 0 GKP Husaria Gealan
  sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 0 : 2 WNS Szkoła Gortata
  sobota 28 kwiecień, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 6 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 28 kwiecień, 2018 16:00 Milan Scuola Calcio 3 : 1 KKS II Koluszki

Kolejka 16 sobota 05 maj, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 3 : 4 Polonia Andrzejów
  sobota 05 maj, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 0 : 6 Victoria Stoki
  sobota 05 maj, 2018 00:00 WNS Szkoła Gortata 11 : 2 KS Ner Łódź
  niedziela 06 maj, 2018 16:00 KKS II Koluszki 1 : 3 Metalowiec Łódź
  niedziela 06 maj, 2018 17:00 GKP Husaria Gealan 3 : 0 LKS II Różyca

Kolejka 17 sobota 12 maj, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 0 GKP Husaria Gealan
  sobota 12 maj, 2018 00:00 Milan Scuola Calcio 4 : 0 WNS Szkoła Gortata
  sobota 12 maj, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 0 : 0 LKS II Różyca
  sobota 12 maj, 2018 17:00 Polonia Andrzejów 3 : 2 KKS II Koluszki

Kolejka 18 sobota 19 maj, 2018 00:00 WNS Szkoła Gortata 5 : 2 Metalowiec Łódź
  sobota 19 maj, 2018 00:00 Victoria Stoki 0 : 3 Milan Scuola Calcio
  sobota 19 maj, 2018 00:00 LKS II Różyca 2 : 0 KS Ner Łódź
  sobota 19 maj, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 0 : 2 GKP Husaria Gealan
  niedziela 20 maj, 2018 16:00 KKS II Koluszki 2 : 0 LKS II Gałkówek

Kolejka 19 sobota 26 maj, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 4 : 2 WNS Szkoła Gortata
  sobota 26 maj, 2018 00:00 Milan Scuola Calcio 6 : 2 LKS II Różyca
  sobota 26 maj, 2018 00:00 Metalowiec Łódź 2 : 2 Victoria Stoki
  sobota 26 maj, 2018 00:00 KS Ner Łódź 1 : 0 Powstaniec Dobra
  niedziela 27 maj, 2018 16:00 KKS II Koluszki 2 : 3 GKP Husaria Gealan

Kolejka 17 środa 30 maj, 2018 20:30 KS Ner Łódź 1 : 1 Victoria Stoki

Kolejka 20 sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 LKS II Różyca 1 : 3 Metalowiec Łódź
  sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 5 Milan Scuola Calcio
  sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 WNS Szkoła Gortata 7 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 02 czerwiec, 2018 00:00 Victoria Stoki 2 : 2 Polonia Andrzejów
  niedziela 03 czerwiec, 2018 17:00 GKP Husaria Gealan 3 : 0 KS Ner Łódź

Kolejka 21 sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 LKS II Gałkówek 0 : 8 Victoria Stoki
  sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 Polonia Andrzejów 2 : 0 LKS II Różyca
  sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 1 : 1 Metalowiec Łódź
  sobota 09 czerwiec, 2018 00:00 Milan Scuola Calcio 3 : 0 KS Ner Łódź
  niedziela 10 czerwiec, 2018 16:00 KKS II Koluszki 3 : 1 WNS Szkoła Gortata

Kolejka 22 sobota 16 czerwiec, 2018 00:00 Powstaniec Dobra 2 : 7 Polonia Andrzejów
  sobota 16 czerwiec, 2018 00:00 LKS II Różyca 5 : 0 LKS II Gałkówek
  sobota 16 czerwiec, 2018 00:00 KS Ner Łódź 4 : 2 Metalowiec Łódź
  niedziela 17 czerwiec, 2018 16:00 Victoria Stoki 0 : 1 KKS II Koluszki
  niedziela 17 czerwiec, 2018 17:00 GKP Husaria Gealan 2 : 12 Milan Scuola Calcio